Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

ADATA Technology, popredný výrobca výkonných modulov DRAM a NAND flash produktov a mobilného príslušenstva, predvádza na veľtrhu CES 2018 (Consumer Electronics Show) rad inovatívnych produktov. Okrem pamäťových modulov XPG RGB SO-DIMM, predstavuje ultra rýchly PCIe SSD disk v novej veľkosti, pamäťové moduly NV-DIMM, a najnovšie produkty pre bezdrôtové nabíjanie a ukladanie dát. ADATA predvádza aj špičkové robotické produkty s pokročilou umelou inteligenciou.

Hráčske pamäťové moduly XPG RGB a profesionálny hráčsky headset

XPG predstavuje dva nové RGB DDR4 pamäťové moduly: SPECTRIX D60RGB DDR4 s extrémnym výkonom, oslnivým chladičom a maximálnou rýchlosťou 4 600 MHz; a SPECTRIX DS40 DDR4 SO-DIMM, ktorý je svetovo prvým modulom SO-DIM s RGB osvetlením. Obidva sú doplnené programom XPG Auro Sync, takže si používatelia môžu nastavovať efekty osvetlenia podľa potreby.

Novo predstavené high-quality slúchadlá EMIX H40 ponúkajú zvuk prispôsobený hernému prostrediu, hráči sa vďaka tomu môžu rýchlo ponoriť do hry. Okrem toho sú slúchadlá EMIX H40 vynikajúce na hranie FPS hier vďaka Bit-Technology, ktorá zaistí väčšiu priestorovú autentickosť. Hráč preto presne vie, čo sa okolo neho deje.

Ďalším skvelým produktom sú slúchadlá EMIX I30. Nielenže majú 5.2kanálový surround zvuk, ktorý dokáže zaistiť verný 3D dojem, ale podporujú tiež rôzne platformy, ako je PC / Mac, Nintendo Switch, Sony PS4 VR, HTC VIVE, Xbox One, smartfóny a tablety. Hráči si tak v akejkoľvek hre užijú skvelý a verný zvuk.

Nová veľkosť a extrémna rýchlosť v PCIe SSD disku novej generácie

Vzhľadom k rýchlo rastúcim herným a smart cities trhom predstavuje ADATA na CESe tiež nový rad PCIe SSD diskov. Model určený pre koncových zákazníkov SX8200 PCIe Gen3x4 SSD zahŕňa najnovší štandard NVMe 1.3 a tiež technológiu 64vrstvého 3D NAND s rýchlosťou pre čítanie a zápis až do 3 200 / 1 700 MB/s.

Na stánku ADATA je možné vidieť RAID zapojenie diskov SX8200 s úchvatnými rýchlosťami 5 900 MB/s pre čítanie a 3 300 MB/s pre zápis. ADATA vôbec po prvýkrát odhaľuje novú veľkosť disku (form factor) NGSFF SSD (Next Generation Small Form Factor), ktorý ponúka na rozdiel od existujúceho M.2 SSDs väčšiu kapacitu a funkciu hot-swap. Okrem toho na svojom stánku tiež vystavuje profesionálny U.2 SSD disk SR2000SP, ktorý sa pýši ultravysokou kapacitou 8 TB s rýchlosťou 3 200 MB/s pre čítanie a 2 400 MB/s pre zápis.

Bezdrôtové nabíjanie, USB-C, A2 pamäťové karty a externé úložisko

Vďaka rýchlemu nárastu mobilných zariadení predstavuje ADATA na veľtrhu CES širokú škálu mobilného príslušenstva.

CW0050 je 6 mm tenká podložka pre bezdrôtové nabíjanie, ktorá podporuje technológiu Qi, takže dokáže nabíjať najnovšie mobilné zariadenia, ako sú Apple iPhone 8 / iPhone X a Samsung Galaxy 8 / Note 8. Exkluzívny USB-C 3.1 2 in 1 nabíjací kábel vie prenášať dáta rýchlosťou až 5 GB/s pre zariadenia s konektorom USB-C, ale tiež podporuje smartfóny s microUSB konektorom.

Pre zákazníkov s Androidom je k dispozícii pamäťová karta Class A2 spĺňajúca najnovšie štandardy SD Association, ktorá výrazne zlepšuje možnosti ukladania aplikácií priamo na kartu, takže rozširuje kapacitu pamäte každého mobilu.

Tri najnovšie power banky s vysokokapacitnými batériami – P10050 / P16750 / P20010 – sú ľahké, jednoducho prenosné a k dispozícii v mnohých farebných variantoch.

ADATA navyše čoskoro uvedie nové externé pevné disky a SSD disky, ako je napríklad 5TB HD330, externý pevný disk HD710M Pro a 1TB USB-C externý SSD disk SE730H. ADATA jednoducho prináša svojimi produktmi pre nabíjanie, zdieľanie a ukladanie viac pohodlia do života všetkých svojich zákazníkov.

Najlepšie pamäťové moduly pre servery a umelú inteligenciu: NV-DIMM

Na tohoročnom veľtrhu CES majú tiež premiéru pamäťové moduly pre kritické aplikácie a dátové centrá, NV-DIMM. Kombinujú v sebe DRAM a SSD, čo vedie k veľkej kapacite a dobrej ochrane proti výpadkom napájania. Vďaka solídnemu výskumnému zázemiu spoločnosti ADATA ako v oblasti DRAM, tak v oblasti SSD, môžu najnovšie serverové pamäťové moduly NV-DIMM výrazne zvýšiť výkon serverov, predĺžiť životnosť SSD diskov a zabrániť riziku straty dát z DRAM pamätí v prípade neočakávaných výpadkov napájania.

Nielen servery, ale aj algoritmy umelej inteligencie (AI deep learning) vyžadujú veľké množstvo dátových operácií, takže aj pre ne sú NV-DIMM vhodné.

ADATA AI Roboti

ADATA sa aktivizuje aj v oblasti umelej inteligencie a predstavuje na veľtrhu CES dvoch nových robotov, zábavných spoločníkov. Roboti ADATA sa pripájajú ku cloudu, ktorý im poskytne dostatok umelej inteligencie pre hlasovú komunikáciu, priateľskú a smart spoločnosť a dohľad nad bezpečnosťou. Noví roboti Moonbubu a Moonbobo budú sprevádzať deti a pomáhať im so zábavným učením.

Značky: