Aké bude počasie? Pozrite si krásnu vizualizáciu

1

Aktuálne počasie, ktoré vyzerá trochu inak.

Ideálne pre tých z vás, čo máte radi grafické spracovanie a chcete si zobraziť detaily priamo na veľkej obrazovke svojho počítača. Nachádza sa na adrese www.ventusky.com. Preferujete viac zobrazenie na smartfóne? K dispozícii máte aplikáciu Ventusky pre Android alebo iOS.

ventusky weather web

Na mape sa dajú filtrovať veličiny počasia a tak napríklad zobraziť len vysokú oblačnosť, zobrazenie podľa tlaku vzduchu, teploty alebo predpokladaných zrážok. S mapou sa naozaj vyhráte a je to jedna z ideálnych dekorácií ak máte zapnutý TV vo firme alebo hoteli.

Detaily vybraného miesta zobrazíte kliknutím myši na mape a vyberiete z navrhovaných lokalít. Mape sa dá upravovať mierka zobrazenia.

Prečítajte si aj:

Aplikácia Počasie & Radar ponúka odteraz všetky doplnkové funkcie už v rámci bezplatnej verzie aplikácie

Značky:

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Jeden komentár

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné TOUCHIT v limitovanej edícii
s bezdrôtovými slúchadlami a rúškom.
Kliknite a zistite viac>>