Tesco v tomto roku prichádza s viacerými novinkami – je to rozšírenie lokalít a dostupnosti Online nákupov, otvorenie nákupného centra Galéria v Petržalke či nových predajní vo viacerých mestách na Slovensku. Jednou z nich je supermarket Tesco na Farského ulici v bratislavskej Petržalke, ktorý vďaka novému formátu prináša novú skúsenosť. 

Bratislavčania môžu na svoje nákupy využívať nový supermarket Tesco v obchodnom centre TPD na Farského ulici v Petržalke. V ponuke nového obchodu nájdete okrem čerstvých a trvanlivých potravín aj drogériu, kozmetiku či oblečenie F&F. V prvom týždni od otvorenia predajne získajú všetci zákazníci, ktorí nakúpia minimálne v hodnote 10 eur, kupón so zľavou 10 % na ďalší nákup.

Slávnostné otváranie Tesco na Farskej ulici

Slávnostné otváranie Tesco na Farskej ulici

Po rozšírení služby Online nákupov pre takmer 600-tisíc nových zákazníkov teraz prichádzame s  novinkami, medzi ktoré patrí otvorenie nákupného centra Galéria v Petržalke a ďalších nových predajní Tesca vrátane štartu franchisingovej siete Žabka, kde zúročíme naše bohaté skúseností zo susedného Česka,“ uviedol Martin Kuruc, výkonný riaditeľ Tesca na Slovensku.

Pri príležitosti otvorenia novej predajne Tesco finančne podporí občianske združenie Kaspian, ktoré zlepšuje životy detí v Petržalke. Tesco im daruje jedno euro z každého nákupu nad 10 eur počas prvých dvoch dní od otvorenia supermarketu. Programy Kaspianu zamerané na sociálnu prácu a vzdelávacie aktivity mladých získajú aj podporu navyše, a to vďaka partnerskému operátorovi Tesco mobile, ktorý združeniu daruje štyri mobilné telefóny s balíčkom SIM kariet.

Aplikáciu Scan and Shop sme si hneď vyskúšali

Aplikáciu Scan and Shop sme si hneď vyskúšali

„Zaviedli sme novinky aj pri platbe. Teraz môžete využiť systém Scan and Shop, pričom môžete využiť naše čítačky ale aj vlastný mobil“, povedal nám Martin Kuruc. Ide o spôsob kedy si do svojho mobilu nainštalujete aplikáciu a skenovanie tovarových položiek robíte pomocou vášho telefónu,  Aplikácia existuje pre telefóny s operačným systémom Android a iOS. Ak používate pri platbe systém platby mobilom, maximálne sa chránite a kontakt s čímkoľvek v predajni minimalizujete. Práve tento spôsob sme si vyskúšali. Síce v novo otvorenej predajni v TPD na Farského ulici ešte nefunguje ale boli sme ho vyskúšať v Tescu na Zlatých Pieskoch.

Aj v novom supermarkete sú samozrejmosťou prísne opatrenia zavedené na ochranu zdravia a bezpečnosti predajcov a zákazníkov. „Vyvíjame maximálne úsilie, aby sme za každých okolností zabezpečili bezpečné nákupy potravín pre ľudí vo všetkých regiónoch Slovenska. Hoci sa život v spoločnosti začína vracať bližšie k normálu, vo všetkých 151 obchodoch Tesca zostanú tieto preventívne opatrenia v platnosti dlhší čas, aby sa zákazníci cítili pri nákupe maximálne bezpečne,“ zdôrazňuje Martin Kuruc z Tesca.

Nový supermarket Tesca na Farského ulici v bratislavskej Petržalke:

  • Otváracie hodiny – od pondelka do soboty, vždy v čase od 6. do 21. hodiny
  • Sortiment – vyše 5200 produktov
  • Predajná plocha supermarketu – 900 štvorcových metrov
  • 7 pokladní pre zákazníkov (z toho 4 samoobslužné pokladne)
  • Farmárske trhy s ponukou lokálnych produktov sa konajú na parkovisku pred obchodom každý piatok
Google Play
App Store

Značky: