Ako skryť aplikácie v Samsungu?

0

Aplikácie nemusia zavadzať ani v hlavnom menu.

Spravidla ich máme v telefóne niekoľko desiatok. Nainštalovali sme ich a z času na čas ich použijeme. Vymazávať ich preto nemá zmysel a tak sa nám kopia a najmä sa nimi občas treba prehrabovať v hlavnej ponuke. Toto sa dá zmeniť tým, že ich skryjete.

Stále sa budú dať používať, no nebudú vám nikde v menu zavadzať. A nájdete ich zadaním názvu aplikácie. Ušetríte na počte obrazoviek v hlavnom menu a netreba sa ním toľko prehrabávať.

Aplikácie, ktoré nebudete niekoľko dní používať, telefón vypne a tak sa nemusíte obávať, že budú mať dopad na spotrebu energie. Pokojne ich tak môžete mať v telefóne, jediné, čo obsadia, je kapacita úložiska.

Ako na to?

Pridržte prst na voľnom mieste hlavnej obrazovky, aby sa aktivoval režim úprav. Tlačidlom Nastavenia sa dostanete do rozšírených nastavení domovskej obrazovky. Voľba Skryté aplikácie vás navedie do menu, kde sú abecedne zoradené a vy ich môžete pridať do zoznamu skrytých.

skytte aplikacie samsung

Prečítajte si aj:

Samsung Galaxy: Veľký zoznam zariadení, ktoré budú aktualizované na Android 12

 

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár