Ako vyzerá notebook za 2500 USD so skladacím displejom? (VIDEO TOUCHIT)

0

Na výstave CES v Las Vegas sme si pozreli aj notebook Lenovo ThinkPad X1 Fold, ktorý chce Lenovo začať predávať od leta na americkom trhu za 2500 USD (+ dane). Pozrieť si ho môžete aj na našom videu.

ThinkPad X1 Fold je revolučný počítač vyrobený z kombinácie ľahkých zliatin a uhlíkových vlákien a je pokrytý koženým fóliovým poťahom, Tento môže slúžiť aj ako podstavec, zároveň sa do neho dá vložiť mechanická klávesnica. S odolnosťou a spoľahlivosťou očakávanou od značky ThinkPad, je X1 Fold plne funkčný prenosný počítač s 13,3-palcovým OLED displejom s hmotnosťou hlavnej časti menej ako 1 kg.

Lenovo ThinkPad X1 Fold je v plnej výbave aj s obal dosť hrubý

Lenovo ThinkPad X1 Fold je v plnej výbave aj s obalom a mechanickou klávesnicou dosť hrubý

Umožňuje pracovať v nových scenároch použitia, priamo sa prispôsobuje vašim potrebám. Môže totiž plynulo meniť rôzne tvary z kompaktu na úplne plochý displej. X1 Fold je iba jedným produktom, ktorý je súčasťou širšieho portfólia spoločnosti Lenovo s ohýbateľnými zariadeniami.

Veď si len spomeňte na našu reportáž z predstavenia telefónu motorola razr.

Motorola Razr naozaj v našich rukách (doplnené o VIDEO TOUCHIT)

 

O autorovi

Ako novinár pracujem už od roku 1990. Teraz sa zaoberám mobilnou komunikáciou, multimédiami a vyhotovovaním videorecenzií a tiež videoreportáží. Snažím sa byť na každej lepšej tlačovke či už na Slovensku alebo v zahraničí. Mám rád fotografovanie a tiež cestovanie.

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>