Ako zobraziť Prieskumníka na celú obrazovku?

0

Stále ho môžete maximalizovať, no ak potrebujete ešte viac priestoru, dá sa to.

Podobne ako pri niektorých iných programoch, aj Prieskumník môže fungovať v režime na celú obrazovku. Na tento účel sa dá použiť klávesová skratka F11. Dá sa však použiť napríklad aj v internetových prehliadačoch.

Stlačíte kláves F11 a zobrazí sa len stránka s obsahom. Vhodné napríklad vtedy, keď potrebujete robiť snímky obrazovky, zároveň ale nechcete aby bol vidno obsah vašich panelov alebo Panelu úloh so zobrazenými aplikáciami.

Prieskumník podporuje ďalšie klávesové skratky a tak klávesom F3 umiestnite kurzor do vyhľadávacieho políčka a klávesom F4 rozbalíte ponuku s cestou k vášmu adresáru. A ešte jeden tip na záver. Nový adresár vytvoríte klávesovou skratkou Ctrl + Shift + N.

Prečítajte si aj:

Ako pridať tlačiarne do menu v Prieskumníkovi?

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár