Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Na akcii v New Yorku bola predstavená aktualizácia Windows 10 Creators, ktorá bude dostupná zadarmo začiatkom budúceho roka a prinesie množstvo nových funkcií umožňujúc používateľom tvoriť a zdieľať zážitky s ostatnými.

Aktualizácia Windows 10 Creators umožní hráčom vysielať z hier a vytvárať vlastné turnaje na Xbox Live, najrýchlejšej a najspoľahlivejšej sieti pre viacerých hráčov.

Jednoduchšie a interaktívnejšie vysielanie vďaka integrácii Beam

Dnes si hráči na počítačoch s Windows 10 vychutnávajú okamžitý prístup k herným funkciám ako Game DVR cez Game Bar (prístupné cez kombináciu kláves Windows + G), ktoré zjednodušujú zdieľanie epických momentov s priateľmi na Xbox Live. Sme radi, že môžeme oznámiť, že s vydaním aktualizácie Creators umožní Game Bar hráčom vysielať cez Beam z ktorejkoľvek hry takmer okamžite.

Uvoľnením Beam aj pre Xbox prinesieme oveľa interaktívnejšie herné zážitky nielen pre hráčov, ale aj divákov na Xbox One a počítačoch s Windows 10 a umožníme im sledovať živé vysielanie a takisto aj vzájomne komunikovať so streamermi v reálnom čase. A to najlepšie je, že technológia Beam bude zabudovaná priamo do Windows 10 a Xbox One, takže sa streamerom môže stať každý.

Arena na Xbox Live pridáva hráčmi generované turnaje

Arena na Xbox Live (dostupná zatiaľ iba v Preview programe) prináša každému hráčovi bez rozdielu zábavu a zdravé súťaženie. Dnes sme oznámili, že do Arena na Xbox Live pribudnú hráčmi vytvárané turnaje. Umožnia vám jednoducho si nastaviť vlastné pravidlá pre váš turnaj, pozvať priateľov aj sledovať jeho priebeh bez rozdielu na používané zariadenie (Xbox One alebo počítač s Windows 10). Vytváranie a spravovanie vlastných turnajov na Xbox Live nebolo nikdy jednoduchšie.

A funkciami ako Clubs, Looking for Group, Arena na Xbox Live a cross-play medzi Xbox One a počítačmi s Windows 10, vás jednoduchšie ako kedykoľvek predtým spojíme s hráčmi, ktorí zdieľajú rovnaké záujmy, aby ste sa mohli zabaviť spolu na Xbox Live.

Xbox One S je konzolou, ktorú musíte tieto Vianoce mať

Menšia a elegantnejšia konzola Xbox One S je v predaji od 299 eur a ponúka zabudovaný UHD 4K Blu-ray prehrávač, sledovanie 4K videa a podporu High Dynamic Range pre hry a video. A to nie je všetko.

Tieto Vianoce je pripravenúá skvelá ponuka balíkov konzoly Xbox One S spolu s najväčšími hernými trhákmi. Stačí si vybrať preferovanú hru a model konzoly s pevným diskom s kapacitou 500 GB, 1 TB alebo 2 TB.

A nakoniec dobrá správa pre audiofilov, Blu-ray prehrávač na Xbox One bude čoskoro podporovať bitstream audio pass-through vrátane Dolby Atmos.

Značky: