ANTIK s Vianočnou ponukou počkal až na zverejnenie ponúk konkurentov.

Operátor prichádza pri príležitosti svojich 20. narodením so skutočne atraktívnou ponukou. To je aj dôvod, prečo Antik najskôr počkal na kroky konkurencie a prináša akcie, ktoré si ľudia dlhodobo žiadali.

Novinkou sú 2 najnovšie modely set-top boxov Nano 3 Giga v cene jedného a to bez mesačných poplatkov spolu s TV kanálmi navyše zadarmo. Ľudia tak vo výsledku ušetria zaujímavé sumy.

Vianočná ponuka ANTIKu sa skladá z kombinácie výhod pre bytové domy na optickej sieti, no nezabudlo sa ani na klientov v rodinných domoch či už taktiež na optike, WiFi alebo Antik SAT TV. Celá ponuka obsahuje niekoľko menších rozdielov podľa lokality, no spoločne majú niekoľko nosných prvkov: Úplne prvý krát sú v akcii 2 najnovšie typy set-top boxu Nano 3 Giga za cenu jedného, a rozšírená ponuka TV programov na 3 mesiace a v prípade Antik SAT TV služby až na 6 mes. zadarmo.

Vo Vianočnej ponuke od ANTIKu bude dostupný aj volací program Volám 100 na pol roka zadarmo s prenosom čísla bezplatne. Na zriadenie Antik SAT TV Vám v rámci vianočnej ponuky z ceny ANTIK odráta až 80 €. Potešia sa aj nároční klienti v rodinných domoch, ktorým ANTIK odpustí poplatok za aktiváciu gigabitovej rýchlosti, ktorá by ich inak stála 19,92 € jednorazovo.

Myslelo sa aj na súčasných klientov

Antik sa vo svojej vianočnej ponuke rozhodol zdvojnásobiť počet mesiacov zdarma za odporúčanie známeho. Ak ste v minulosti ako súčasný klient odporučili známeho, získali ste obaja 1 mesiac ANTIK zadarmo. Vo vianočnej ponuke sa táto ponuka zdvojnásobila na 2 mesiace za každého odporúčaného.

Pre dlhoročných klientov ANTIK len nedávno vytvoril úplne nový vernostný program, v ktorom si klienti nájdu rôzne výhody, podľa toho, koľko rokov využívajú ANTIK. Tieto výhody nájdu v sekcii ANTIK BONUS v Zákazníckej zóne na adrese moj.antik.sk.

Do ponuky vernostných výhod je potrebné spomenúť aj prechod z WiFi na optickú sieť, kedy klient v rodinnom dome má za každý jeden rok, kedy využíval WiFi od ANTIKu zľavu vo výške 10 % na cenu zriadenia optického pripojenia svojho rodinného domu a k tomu výmenu set-top boxu za nový model bezplatne. Klienti ANTIKu si užívajú aj výhodnejšie podmienky Bikesharingu a jazdy na E-skútroch, ktoré sa v novej sezóne 2020 budú naďalej rozrastať.

Viac o vianočnej ponuke ANTIKu nájdete aj na tejto stránke

Zdroj: Antik

Značky:

Peter Hupka

Peter Hupka
Každý deň sledujem aktuálne dianie v technologickom svete a vyberám tie najzaujímavejšie témy pre náš web.