Aplikácia Podcasty Google bude dostupná aj pre iOS

0

Podcastová aplikácia od Googlu je takmer dostupná pre jabĺčkarov.

Google v poslednom čase aktualizuje Podcasty Google, no mnohí ju zatiaľ vidíme stále v označení Beta verzie. To v prípade Androidu. Najnovšie by sa mala aplikácia objaviť na platforme iOS.

Podľa správy na serveri 9TO5Google išlo o predčasný únik správy, ktorá bola pod embragom a server Engadged ju vypustil skôr.

Zatiaľ teda aplikáciu v App Store pravdepodobne nevidíte, objaviť by sa tam mohla v priebehu niekoľkých dní. Vo verzii pre tento systém by mala mať nejaké dizajnové zmeny. Tie by sa mali dotknúť aj pripravovanej aktualizácie pre Android.

google podcasty

Faktom ale je, že na platforme sa aplikácia mení často a jej funkcionalita sa upravuje v detailoch. Ak ju používate, mohli ste si za posledné mesiace všimnúť odlišný prístup k sťahovaniu podcastov, premiestnenie predvolieb, no občas aj problémy s jej stabilitou.

Zdroj: 9TO5Google

Prečítajte si aj:

Podcast Dotyk: Všetky diely na jednom mieste

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné TOUCHIT v limitovanej edícii
s bezdrôtovými slúchadlami a rúškom.
Kliknite a zistite viac>>