Vynikajúca aplikácia, možno aj pre zábudlivcov.

Pointou aplikácie Volume Scheduler – Volume Control je automatické manažovanie zvukových profilov v telefóne. Zatiaľ iba na základe časovej udalosti. Vytvoríte si plány spustenia daného profilu a potom sa všetky nastavenia hlasitosti prepnú na vami definované hodnoty. O čo presne ide a v čom je jej výhoda?

Predstavte si, že máte nejakú poradu alebo nechcete, aby vás večer vyrušili zvuky telefónu, tak si nastavíte čas, kedy sa má prepnúť do tichého režimu. Nejde len o to, aby vás telefón nerušil ale napríklad aj aby ste si ho ráno nezabudli prepnúť na hlasitý režim. Všetky tieto činnosti si viete nastaviť aj sami, no s touto aplikáciou je to automatizované a to môže niekomu priniesť vyšší komfort pri používaní telefónu. Nastaviť sa dá hlasitosť zvonenia, médií, budíkov, hovorov alebo notifikácií.

V základnom nastavení sú dva plány. Vždy sa nastavuje spustenie nejakého režimu alebo aplikovanie daných nastavení. Teda neukončujete dané nastavenia, preto potrebujete plány dva. Jeden bude napríklad ´taký, ktorým si stíšite hlasitosť vyzváňania na nižšiu úroveň, ďalší plán ich povedzme môže vrátiť na pôvodné hodnoty. Všetko funguje automaticky na základe času, vybrať si môžete, či sa majú zobraziť aj notifikácie po prepnutí do nového plánu.

Aplikácia sa dá používať zadarmo s reklamami, odkaz na túto verziu máte v úvode článku. Reklamy sú pomerne otravné a ak v aplikácii nájdete prínos, suma 1,29 eur nebude pre vás veľká položka.

Prečítajte si aj:

Michal Reiter

Michal Reiter
Publikujem o dianí na internete, súkromí, bezpečnosti a testujem notebooky, smartfóny, audio produkty a ďalšie gadgety.