Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Populárna aplikácia poskytuje bránu ku kryptomenám a Web3

Používateľov obchodu s aplikáciami AppGallery od spoločnosti Huawei poteší integrovaná spolupráca s Opera Crypto Browser. Ten prináša prístup do sveta Web3, rýchlo sa rozvíjajúceho internetu budúcnosti, s konceptmi vrátane decentralizovaných dát, blockchainu alebo kryptomien.

Rýchle vyhľadávanie v AppGallery prenesie používateľov priamo do obľúbenej aplikácie, ktorá poskytuje užívateľsky orientovaný svet možností virtuálnych zážitkov, bezproblémových online pripojení, hier a metaverza.

Prehliadač Opera Crypto Browser, vyvinutý spoločnosťou Opera pre viacero platforiem webových prehliadačov, prichádza s integrovanou krypto peňaženkou, ktorá používateľom umožňuje nakupovať celý rad kryptomien založených na rôznych verziách blockchainu. To zahŕňa bitcoiny, ethereum, BNB a polygón, ako aj výmenu tokenov NFT a kontrolu ich krypto zostatku.

Vďaka užitočnému priestoru Crypto Corner v aplikácii si tiež môžu udržať náskok vďaka najnovším správam Web3, vzdelávaciemu obsahu a podrobnostiam o udalostiach a podcastoch.

Web3 je vyvíjaný tak, aby bola ochrana údajov používateľa na prvom mieste. Prehliadač Opera Crypto Browser má v súlade s týmto cieľom vstavaný blokovač reklám a blokovač sledovania. Zákazníci Huawei získajú pri používaní Crypto Browser na svojich smartfónoch nielen bezpečnejší, ale aj rýchlejší online zážitok.

Prehliadač Opera Crypto Browser si môžete stiahnuť z AppGallery.

Značky: