Apple One je tu: Ako si aktivovať balík služieb od Applu a koľko stojí na Slovensku?

0

Oficiálne k dispozícii je aj na Slovensku.

Apple začal oficiálne ponúkať službu Apple One, ktorú predstavil v polovici septembra. Ide o balík služieb, ktorý je k dispozícii vo viacerých verziách a predstavuje cenovo výhodnejšie riešenie, ako je samostatné predplatné pre každú službu zvlášť.

Apple One je na Slovensku k dispozícii v dvoch verziách. Apple One Individual je určený pre jednotlivca a obsahuje predplatné služieb Apple Music, Apple tv+, Apple Arcade a tiež 50 GB úložisko v službe iCloud. Slovenská cena tohto balíčka je 10,95 eur.

Apple One na Slovensku

Okrem verzie pre jednotlivca je Apple One dostupný aj v rodinnej verzii. Toto predplatné ponúkne rovnaké služby ako verzia Individual, avšak až 200 GB úložisko v službe iCloud. Predplatné Apple One Family je možné zdieľať s ďalšími až piatimi členmi vašej rodiny. Slovenskú cena je 14,95 eur.

Ak si chcete balík služieb Apple One aktivovať, treba ísť do Nastavení – otvoriť váš Apple ID profil – Médiá a nákupy – Predplatné a na obrazovke by sa vám mala zobraziť položka Získajte Apple One. Po ťuknutí na ňu si môžete vybrať individuálne alebo rodinné predplatné.

Pokiaľ sa vám položka Získajte Apple One nezobrazuje, počkajte pár dní. Apple túto službu sprístupňuje postupne.

Apple One na Slovensku:

Apple OneIndividualFamily
MusicÁnoÁno
tv+ÁnoÁno
ArcadeÁnoÁno
iCloud50 GB200 GB
Zdieľanie s rodinouaž 5 členov
Cena na Slovensku10,95 eur14,95 eur

Zdroj: vlastné

Prečítajte si aj:

Apple One: Oplatí sa využívať balík služieb aj na Slovensku? (kompletný rozbor cien)

Značky:

O autorovi

Mobilné zariadenia, aplikácie a hry pozorne sledujem od ich uvedenia na trh. Okrem toho sa zameriavam na operačné systémy, zaujímavé služby pre spotrebiteľov, najnovšie gadgety a trendy budúcnosti. Publikujem od roku 2006, sledovať ma môžete na Instagrame @rmnkdlc a kontaktovať na roman@touchit.sk

Pridaj komentár