ARCHOS partner s Európskou CRYPTO bankou

2

Prvá pan-Europska organizácia vytvorená s cieľom uľahčiť investície a zdaňovanie kryptocentrín.

Výstava Cryptocurrency World Expo, ktorá sa bude konať 22. marca 2018 v Berlíne (Nemecko), ARCHOS a Európska CRYPTO banka dnes oznámia, že súhlasia s distribúciou ARCHOS Safe T mini pod značkou EURÓPSKEJ CRYPTO BANKY. Podľa podmienok tohto partnerstva budú držitelia s viac ako 600 žetónmi EcB, ktorých súčasné ICO bude dokončené 1. mája 2018, dostanú hardvérovú peňaženku, ktorá bude k dispozícii za cenu 49,99 € TTC. Okrem toho Európska Crypto Bank-a prevedie 150 000 ekB žetónov do ARCHOS-u ako súčasť svojich investícií do výskumu a vývoja.

Táto peňaženka poskytuje bezpečnú správu a ukladanie crypto-aktívnych údajov pred kybernetickými hrozbami:

  • Identifikácia podľa PIN
  • Generovanie súkromného kľúča offline
  • Správa operácií v zariadení, offline
  • Zobrazenie informácií o každej transakcii na obrazovke pre jednoduchú kontrolu pred schválením
  • Fyzická autorizácia s tlačidlami
  • Vytvorenie kódu obnovy (pozostávajúceho z 24 slov), nevyhnutné v prípade zlomenia, straty alebo krádeže
  • Podpora pre EcB a hlavne podpora krypto mien
  • Kompatibilita s Electrum, GreenAddress / Greenbits, MyCrypto a Mycelium

Okrem týchto funkcií ARCHOS poskytne aj všetky služby, ktoré ponúka viacjazyčná platforma Európskej CRYPTO banky, prístupná bude na konci svojej ICO k 1. máju 2018: výpisy z portfólia, poznámky z výskumu, investičné poradenstvo, konverzia kryptóznych aktív do tradičných mien a vytváranie zodpovedajúcich daňových vyhlásení podľa rôznych nariadení platných v Európe.

ARCHOS a Európska CRYPTO banka spájajú svoje sily s cieľom uľahčiť prístup k kryptografickým menám, produktom a službám spoločnosti Blockchain najväčším počtom, a to bez ohľadu na úroveň skúseností, s čo najväčším rešpektovaním pravidiel stanovených daní.

Značky:

O autorovi

Máme radi najnovšie technológie a žijeme s nimi. Prinášame informácie o najnovších produktoch a technológiách priamo k vám, objektívne a ľudsky, pretože robíme to, čo nás baví. Sme energický tím plný odhodlania a veríme, že je s nami aj sranda. :)

2 komentáre

  1. Pingback: ARCHOS partner s Európskou CRYPTO bankou – Koecle

  2. Pingback: ShopRoku 2017: Najkvalitnejším e-shopom je po tretí raz Notino, najpopulárnejším po štvrtý raz Mall.sk – Koecle

Pridaj komentár