Najkrajšie sviatky roka sú tu a s nimi prichádza aj hviezdna novinka zo série IQOS ILUMA. Bez dymu a cigaretového zápachu budú Vianoce ešte krajšie.

S vianočnými sviatkami sa spája vôňa škorice, čerstvo upečených medovníkov a horúceho punču. Cigaretový dym môže takúto idylku pokaziť. Dospelí fajčiari však majú na výber – či už hľadáte alternatívu pre seba ako pre dospelého fajčiara, alebo pre niekoho blízkeho vo svojom okolí, kto fajčí, môžete si zvoliť bezdymové Vianoce.

Limitovaná edícia StardriftZdroj: PMI
Limitovaná edícia Stardrift

Dospelí fajčiari, ktorí sa chcú zbaviť cigariet, ale nedokážu sa vzdať nikotínu, majú napríklad možnosť prejsť na bezdymové zariadenie. Pre dospelých fajčiarov alebo aj pre ich blízkych, ktorým chcú ponúknuť prechod na lepšiu alternatívu k cigaretám ako darček, je tu limitovaná edícia IQOS ILUMA STARDRIFT. Hviezdna limitovaná edícia zaujme holografickými vzormi inšpirovanými vesmírom a súhvezdiami. Toto bezdymové zariadenie využíva revolučnú technológiu indukčného ohrevu tabaku bez nahrievacej čepele a nutnosti čistenia. Pri jeho použití nedochádza k spaľovaniu tabaku, zariadenie produkuje iba aerosól, ktorý je bez zápachu a obsahuje výrazne menej škodlivých látok ako klasické cigarety.

Nie je však bez rizika, pretože obsahuje nikotín, ktorý je návykový. Edícia STARDRIFT ponúka tri variácie, od prémiovej ILUMA PRIME až po zariadenie “všetko v jednom“ ILUMA ONE. V predaji je od 4. decembra.

Bezdymové zariadenia IQOS nie sú bez rizika. Dodávajú nikotín, ktorý je návykový. Sú určené len pre dospelých, ktorí by inak pokračovali vo fajčení alebo užívaní iných nikotínových výrobkov.

Článok bol uverejnený v rámci platenej spolupráce.