Bezpečný prehliadač Firefox Focus prináša ďalšie vylepšenia

2

Prehliadač, ktorý dbá na vaše súkromie, je žiadanou komoditou.

Firefox Focus je presne to, čo sme hľadali. Mať oddelený prehliadač na surfovanie tak, aby po ňom nezostávali stopy v systéme Android alebo iOS. Iste, na to máte aj súkromný režim v štandardnom prehliadači Firefox. Tu však išli ešte ďalej a blokujú reklamné a identifikačné prvky.

Dokonca sa dá nastaviť až taká úroveň blokovania webových identifikátorov, že výrobca upozorňuje na možnú nefunkčnosť stránky. Resp. hovorí o tom, že by sa nemusela celkom správne zobraziť.

Aktuálne priniesla aplikácie nové vlastnosti. Pridala podporu prezerania videa na celej obrazovke, podporuje sťahovanie súborov a možnosť otvorenia prehliadača priamo cez notifikačné centrum.

Google Play
App Store

Značky:

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

2 komentáre

  1. Michal Reiter on

    Jou, dik, no inak pisat x-krat FirefoX a potom FoCus mi dalo zabrat, tych prekelpov tam bolo viac pred publikovanim. Ale jeden som neodhalil. Dik 🙂

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné TOUCHIT v limitovanej edícii
s bezdrôtovými slúchadlami a rúškom.
Kliknite a zistite viac>>