Bitcoin prekonal hranicu 5000 USD, môžete s ním obchodovať anonymne

2

Bitcoin stúpa vysoko, odhady hovoria o dvojnásobku terajšej hodnoty už na budúci rok.

Na niektorých burzách sa BTC pohyboval na úrovni 5000 USD alebo tesne pod touto hranicou, avšak zároveň v ten 2. septembrový deň aj spadol späť tesne nad 3200 USD.

Všetko je závislé najmä na burzách, kde s BTC môžete obchodovať. Podľa burzy Kraken sa dnes BTC predáva za 5218 USD. Ak obchodujete v eurách, budete musieť za jeden Bitcoin dať 4380 EUR.

Skeptici hovoria, že doba na investovanie do tejto digitálnej kryptomeny už pominula. Tí, čo v nej stále vidia potenciál zárobku hovoria, že najlepší čas na investovanie bol pred vyše piatimi rokmi, druhý najlepší čas je teraz.

Je pravda, že musíte vynaložiť podstatne viac finančných prostriedkov na kúpu čo i len desatiny Bitcoinu. Stále je tu ale možnosť investovať menšie čistky a premeniť si svoju FIAT menu (inak povedané klasické peniaze) do anonymnej kryptomeny.

Ako sa mena stane anonymnou, keďže ste si na burzu kvôli obchodovaniu poslali peniaze z osobného účtu? A na platby FIAT ste sa overili identifikačným dokladom? Pošlite si peniaze do vašej digitálnej alebo hardvérovej peňaženky.

Prečítajte si aj:

Bitcoin prekročil hranicu 3000 USD, prichádza Bitcoin Cash

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

2 komentáre

  1. Pingback: Finney bude smartfón postavený na blockchaine s podporou kryptomeny | TOUCHIT

Pridaj komentár