Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Bolt Food dnes štartuje svoje služby v Nitre. Po Banskej Bystrici, Bratislave a Košiciach bude donášková služba dostupná vo štvrtom slovenskom meste. Služba umožní objednať si dovoz jedál z vybraných reštaurácií, ako aj dovoz čerstvých potravín z obchodu. Aplikácia Bolt Food bude pri príležitosti spustenia doručovať jedlo v okruhu 3 km zdarma a poskytne zľavu vo výške 30% na všetky jedlá z reštaurácií. Objednávky budú prijímané v čase od 9:30 do 23:00.

„Teší nás, že sme dorazili do Nitry. Aj pod Zoborom bude našim hlavným cieľom dopriať ľudom možnosť objednať si dobré jedlo z pohodlia domova. Bolt Food si našiel priaznivcov už v troch mestách a rozbehol sa nad očakávania dobre,“ komentuje Soňa Mesiariková, country manager pre Bolt Food na Slovensku.

Bolt Food aplikácia na objednanie jedla sa dá získať cez Google Play alebo App store. Následne si stačí vybrať jedlo zo širokej ponuky reštaurácií. Pred potvrdením objednávky aplikácia zobrazí zákazníkom cenu a predpokladanú dodaciu lehotu. Počas celej doby môže zákazník sledovať stav svojej objednávky a priebeh doručovania. Platba za donášku prebieha bezkontaktne. Vodič donesie a nechá objednané, vopred zaplatené jedlo na mieste určenom zákazníkom cez aplikáciu. Po doručení dôjde k strhnutiu sumy za jedlo z platobnej karty uvedenej v aplikácii.

V Nitre si cez aplikáciu môžu zákazníci objednať jedlo z vybraných reštaurácií a kaviarní, medzi ktoré patrí Subway, Pokéčko, Starbucks, Sakura, La donuteria, Koisushi či Bearded Brothers Bistro. Spektrum reštaurácií sa bude rozširovať a pravidelne budú pridávané ďalšie reštaurácie. Čoskoro bude služba rozšírená o dovoz čerstvých potravín. Kuriéri budú rozvážať jedlo na adresy vzdialené do 8 kilometrov od nimi vybranej reštaurácie.

„Aplikácia Bolt Food tu nie je iba na objednanie jedla, či na nákup potravín. Snažíme sa tiež vytvoriť pracovné príležitosti pre našich partnerských vodičov. Pre reštaurácie, s ktorými spolupracujeme je zároveň veľkou výhodou naša zákaznícka základňa tvorená ľuďmi, ktorí Boltu dôverujú a majú ho radi. Na mieste je preto aj naša ambícia rozbehnúť Bolt Food aj v ďalších mestách, v ktorých Bolt do nedávnej doby pôsobil ako platforma pre prepravu osôb,“ dodáva Mesiariková. Cieľom platformy Bolt Food je pomôcť aj reštauráciám spustiť donášku a pomôcť im pri prekonaní následkov zložitého obdobia.

Reštaurácie a kuriéri sa môžu prihlásiť na webových stránkach food.bolt.eu.

Značky: