V októbri Canon plánuje uviesť na trh nové prírastky svojho inovatívneho radu tlačiarní.

Modely PIXMA TS7650i/PIXMA TS7750i predstavujú špičkové tlačové riešenia produkujúce kvalitné výtlačky ľahko, rýchlo a zjednodušujú tlač v domácnosti. Tá vybavenejšia z dvojice noviniek, tlačiareň PIXMA TS7750i, má navyše automatický podávač dokumentov na 35 listov na efektívnu správu viacstránkových dokumentov.

Tlačiarne Canon PIXMA TS7650i/PIXMA TS7750i boli navrhnuté s ohľadom na praktickosť a jednoduché použitie. Okrem 2,7-palcového farebného dotykového LCD displeja, naklápacieho panelu a stavovej LED kontrolky majú kompaktný dizajn, ktorý šetrí miesto. Tlačiareň je možné ľahko umiestniť kdekoľvek v rámci domácnosti, či domácej kancelárie. Modely PIXMA TS7650i/PIXMA TS7750i – ktoré tlačia rýchlosťou 15 až 10 ipm – boli navrhnuté tak, aby produkovali vysoko kvalitnú tlač dokumentov s vynikajúcou trvanlivosťou a odolnosťou voči zvýrazňovačom, treniu a vode.

Canon PIXMA TS7650i
Canon PIXMA TS7650i

Vzhľadom na to, že pracovný stôl v domácnosti obvykle plní viac funkcií, od práce po najrôznejšie činnosti a administratívne úlohy, sa oba modely pýšia vysokou produktivitou, aby mohol každý člen domácnosti rýchlo vybaviť, čo potrebuje. A to vďaka automatickej obojstrannej tlači a novej funkcii kopírovania stlačením jediného tlačidla.

Okrem toho modely Canon PIXMA TS7650i/PIXMA TS7750i prichádzajú s funkciou Switch UI, ktoré spája obľúbené funkcie do rôznych ikon, takže ovládanie je jednoduché a efektívne. Používatelia môžu rýchlo prepínať medzi ikonami prostredníctvom ponuky v hornej časti obrazovky, prispôsobiť farbu pozadia a deaktivovať funkcie, ktoré nie sú potrebné. Rôzni členovia domácnosti si môžu vytvárať vlastné profily, čo uľahčuje a urýchľuje prístup k najčastejšie používaným nastaveniam.

Canon PIXMA TS7750i
Canon PIXMA TS7750i

S tlačiarňami PIXMA TS7650i/PIXMA TS7750i môžete zabudnúť na zdĺhavé a zložité nastavovanie aj zamotané káble vďaka jednoduchému bezdrôtovému nastaveniu a možnosti pripojenia bez smerovača prostredníctvom funkcie Wireless Direct. Stačí naskenovať QR kód a vytvoriť tak priame spojenie medzi mobilným zariadením a tlačiarňou. Na ďalšiu optimalizáciu práce umožňuje tlačiareň naskenovať dokument a odoslať ho priamo do mobilného zariadenia pomocou QR kódu bez použitia akýchkoľvek ďalších aplikácií alebo riešení.

Pre rýchle tlačové úlohy umožňuje aplikácia Canon PRINT tlač bez použitia počítača na základe kompatibility s Apple AirPrint a Mopria pre Android. Kreatívne možnosti rozširujú ďalšie aplikácie a softvér ako Creative Park, Easy-Photo Print Editor, Easy-Layout Editor a PosterArtist web.

Canon PIXMA TS7750i
Canon PIXMA TS7750i

Tlačiarne Canon PIXMA TS7650i/PIXMA TS7750i sa v ponuke radia nad modelmi Canon PIXMA TS5350a a Canon PIXMA TS7450a a pod Canon PIXMA TS6350a, elegantnú multifunkčnú tlačiareň s 5 samostatnými atramentmi.

Tlačiarne Canon PIXMA TS7650i / PIXMA TS7750i sa začnú predávať od októbra 2023.

Značky:

Ondrej Macko

Ondrej Macko
Ako novinár pracujem už od roku 1990. Teraz sa zaoberám mobilnou komunikáciou, multimédiami a vyhotovovaním videorecenzií.