Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Spoločnosť Canon, líder v oblasti digitálneho spracovania obrazu, oznámila novú generáciu svojich multifunkčných zariadení – modelový rad imageRUNNER ADVANCE C5500.

Päť farebných multifunkčných zariadení pre formát A3 (imageRUNNER ADVANCE C5535, imageRUNNER ADVANCE C5535i, imageRUNNER ADVANCE C5540i, imageRUNNER ADVANCE C5550i a imageRUNNER ADVANCE C5560i) zvýši produktivitu prostredníctvom inteligentného dokumentového workflow i intuitívneho ovládania a zaistí zníženie nákladov na tlač naprieč celou organizáciou. Canon túto sériu uvádza spolu s novou platformou na zdieľanie imageRUNNER ADVANCE, ktorá umožní celkom novú úroveň správy tlače a ešte viac zvýši využiteľnosť zariadení.

Skutočne chytrejšie

Súčasťou nových modelov je veľký a citlivý farebný dotykový displej, ktorý si môžu zákazníci prispôsobiť tak, aby ovládanie presne zodpovedalo ich individuálnym požiadavkám a mohli zariadenia používať celkom intuitívne. Toto užívateľské rozhranie i pokročilé možnosti personalizácie bude súčasťou všetkých ďalších modelov radu imageRUNNER ADVANCE, a firmám tak zaistí bezproblémové a vysoko prispôsobiteľné použitie naprieč celou organizáciou.

Návratnosť investície

Modelová séria imageRUNNER ADVANCE C5500 ponúka vo svojej triede najlepší výkon a súčasne zlepšuje efektivitu v rámci celej organizácie. Súčasťou je i software Universal Login Manager, ktorý predstavuje jedinečnú kombináciu autentizácie založenej na užívateľských účtoch, funkčnej personalizácii a sprístupnení informácií o zariadení a jeho využívaní.  Zákazníci tak majú k dispozícii prostriedky na výrazné zníženie celkových nákladov spojených s produkciou dokumentov. Zariadenie je možné jednoducho integrovať s voliteľnou platformou uniFLOW, teda s uceleným a škálovateľným riešením značky Canon pre správu tlače a chytré skenovanie s vyššou mierou kontroly nad celým procesom.

imageRUNNER_ADVANCE_C5540i_web2016_3_nowat

Modelová séria imageRUNNER ADVANCE C5500 umožňuje tiež jednoduché prepojenie s podnikovými aplikáciami i cloudom a zaisťuje okamžitú kompatibilitu s aktuálnymi procesmi i mobilnými spôsobmi práce.

Bezproblémové, inteligentné a digitálne

Canon modelovú sériu imageRUNNER ADVANCE C5500 navrhol ako prostriedok pre jednoduchú digitalizáciu, a reaguje tak na rastúcu dôležitosť správy informácií v modernom podnikaní. Nové zariadenia umožňujú jednoduché a rýchle skenovanie papierových dokumentov vrátane možnosti konverzie do formátu PDF podporujúceho vyhľadávanie, do formátov Microsoft Word i Microsoft PowerPoint. Jednoprechodový obojstranný podávač zvládne až 150 listov, a umožňuje teda bezproblémovú digitalizáciu i firmám, ktoré spracovávajú skutočne veľké množstvo papierových dokumentov.

Vďaka bezkonkurenčným odborným znalostiam spoločnosti Canon a jej špičkovým zobrazovacím technológiám prinášajú zariadenia tejto značky stabilnú a úplne perfektnú kvalitu. Technológia Canon V² (Vivid & Vibrant) zaisťuje mimoriadne skvelé podanie farieb pri použití širokej škály médií, a to i pri veľkých objemoch tlače. Súčasťou najnovších modelov sú i dokončovacie úpravy, vďaka ktorým budú výsledné dokumenty veľmi pôsobivé a vyniknú nad ostatnými tlačenými materiálmi.

„Modelovú sériu imageRUNNER ADVANCE C5500 sme navrhli s cieľom maximalizovať návratnosť investícií do podnikania pomocou zjednodušenia správy a zníženia prestojov pri súčasnom zvýšení produktivity,“ hovorí Zdeněk Jiřina, Product Business Developer v spoločnosti Canon CZ. „Skutočná hodnota tlače spočíva v schopnosti bezproblémovo vytvárať, spravovať a zdieľať dokumenty i informácie naprieč organizáciou. Náš najnovší rad multifunkčných zariadení preto prichádza spolu s novou platformou na zdieľanie, vďaka ktorej bude tento proces ešte jednoduchší a menej časovo náročný, a ktorá zamestnancom zaistí technológie umožňujúce digitálnu a efektívnu prácu. Modelová séria imageRUNNER ADVANCE C5500 prináša všetky tieto výhody do celého workflow cenovo efektívnym spôsobom a výborne sa hodí do akéhokoľvek pracovného prostredia.”

Konzistentná špičková kvalita

Nové zariadenia sa môžu pochváliť ohromnou kapacitou až 6 350 listov papiera, ktorá umožňuje maximalizovať dobu medzi dopĺňaním. K dispozícii je navyše i neustály monitoring stavu tlačiarne. Súčasťou najnovších prírastkov do produktového radu imageRUNNER ADVANCE je i chytrá adaptívna technológia, ktorá zaisťuje, že software je vždy aktuálny, a zariadenie tak môžu ponúknuť konzistentný a optimalizovaný výkon. Softwarové nástroje z dielne spoločnosti Canon umožňujú centrálnu správu všetkých používaných zariadení, vrátane ich vzdialenej aktualizácie, vypnutia aktuálne nepoužívaných tlačiarní, prevedenia odpočtov informácií o spotrebe materiálu alebo správy adresárov a tlačových ovládačov. Táto proaktívna správa a neustála optimalizácia tlačovej infraštruktúry i súvisiacich podnikateľských procesov umožňuje v spojení s riadenými tlačovými službami znižovať náklady, zvyšovať efektivitu a zlepšovať celkovú produktivitu.

Modelová séria imageRUNNER ADVANCE C5500 bude v Európe v predaji od septembra 2016.

Kľúčové vlastnosti modelu imageRUNNER ADVANCE C5535:

 • Rýchlosť tlače 35 strán za minútu
 • Skener s krytom skla
 • Podpora jazyka UFRII

Kľúčové vlastnosti modelu imageRUNNER ADVANCE C5535i:

 • Rýchlosť tlače 35 strán za minútu
 • Jednoprechodový obojstranný automatický podávač dokumentov
 • Podpora jazykov UFRII, PCL a PS

Kľúčové vlastnosti modelu imageRUNNER ADVANCE C5540i:

 • Rýchlosť tlače 40 strán za minútu
 • Jednoprechodový obojstranný automatický podávač dokumentov
 • Podpora jazykov UFRII, PCL a PS

Kľúčové vlastnosti modelu imageRUNNER ADVANCE C5550i:

 • Rýchlosť tlače 50 strán za minútu
 • Jednoprechodový obojstranný automatický podávač dokumentov
 • Podpora jazykov UFRII, PCL a PS

Kľúčové vlastnosti modelu imageRUNNER ADVANCE C5560i:

 • Rýchlosť tlače 60 strán za minútu
 • Jednoprechodový obojstranný automatický podávač dokumentov
 • Podpora jazykov UFRII, PCL a PS

Značky: