Cenovo dostupná bezdrôtová myš Genius NX-7000

0

Genius NX-7000 je bezdrôtová myš, ktorá zaujme najmä cenou.

Kúpite ju za necelých 7 eur, eventuálne aj lacnejšie. Tomu zodpovedá výbava, ktorá je základná, ale postačujúca. Myš ponúka dve tlačidlá a scrollovacie koliesko, ktoré funguje aj ako tretie tlačidlo. Pripomienky máme najmä k hlasitému klikaniu tlačidiel a občasnému vŕzganiu kolieska. Môže to rušiť. Oceňujeme, že myš je symetrická, takže ju môže používať pravák aj ľavák. Príslušenstvo komunikuje s počítačom bezdrôtovo pomocou malého USB prijímača. O napájanie sa stará priložená AA batéria. Doplňme hustotu BlueEye senzora na úrovni 1200 dpi. Ako sme spomenuli, myš láka cenou, ale treba sa pripraviť na pár kompromisov, najmä v súvislosti s vyššou hlučnosťou počas používania.

genius_mys_web2016_3_nowat

Cena: 6,99 EUR
Zapožičal: Genius

Tento článok vyšiel aj v tlačenom májovom vydaní TOUCHIT č. 4/2016, preto sa niektoré skutočnosti uvedené v článku, môžu odlišovať oproti aktuálnemu dátumu publikovania.

O autorovi

Mobilné zariadenia, aplikácie a hry pozorne sledujem od ich uvedenia na trh. Okrem toho sa zameriavam na operačné systémy, zaujímavé služby pre spotrebiteľov, najnovšie gadgety a trendy budúcnosti. Publikujem od roku 2006, sledovať ma môžete na Instagrame @rmnkdlc a kontaktovať na roman@touchit.sk

Pridaj komentár