CES 2018: Mechanická klávesnica veľká ako stôl

0

Mechanické klávesnice ocenia hlavne hráči.

Patria do vyššieho segmentu klávesníc a kvalitou sa radia nad membránové. Nutné ale dodať, že keby mali notebookové klávesnice mechanické spínače, asi by sme v kancelárii ohluchli. Sú hlučné a popravde sme radi, že ich výrobcovia nedávajú do notebookov, s výnimkou niektorých herne zameraných.

V každom prípade Razer prišiel s celkom netradičným kusom. Postavil klávesnicu vo veľkosti stola. Tento model sa objavil na výstave CES v Las Vegas. Ide o poriadny kus a napriek infantilnosti celého nápadu si na nej dal výrobca záležať. Má plnú podporu podsvietenia Chroma RGB a je plne funkčná.

Klávesnica nebola na predaj. Otázkou by bolo, kto by ju vedel využiť. Predstavte si na nej snahu zadať Ctrl + Alt + Del. 🙂

Zdroj: TheNextWeb

Prečítajte si aj:

Kickstarter: Dygma Raise je najzaujímavejšia klávesnica roku

Značky:

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár