Pridajte sa k BETA testerom najnovšej aplikácie ESET pre Android a získajte prístup ku všetkým funkciám zadarmo po dobu 6 mesiacov!

Spoločnosť ESET spustila BETA verziu svojho nového produktu ESET Parental Control pre Android. Ako poďakovanie všetkým BETA testerom za participáciu v tomto programe, im ponúka prístup ku všetkým, aj prémiovým bezpečnostným funkcionalitám ako Web Guard či Time Management, zadarmo počas 6 mesiacov.

ESET Parental Control pre Android je riešením pre celú rodinu a prichádza v čase, keď čoraz viac detí využíva práve smartfóny a tablety na rôzne online aktivity a komunikáciu. Základnou myšlienkou produktu je pomocou moderných technológií a priateľského dizajnu umožniť rodičom efektívnejšie ochrániť ich deti pred internetovými hrozbami a nevhodným obsahom.

ESET Parental Control sme nadizajnovali s cieľom poskytnúť istotu rodičom pri ochrane svojich detí pri ich aktivitách na smart zariadeniach. Zárukou bezpečnosti sú mnohé bezplatné a prémiové funkcie. Našou prácou je chrániť rodiny pred online hrozbami, aby si mohli naplno užívať informácie a zábavu v online priestore,“ hovorí o novej aplikácií produktový manažér spoločnosti ESET Branislav Orlík.

Medzi pokročilé funkcie patrí:

  • Aplikačný ochranca (Application Guard) – Posudzuje vhodnosť aplikácií na základe veku detí. Aplikácie nevhodné pre ich vekovú skupinu môžu byť automaticky blokované.
  • Časové limity (Time Management) – Hranie hier, komunikácia s kamarátmi či online zlepšovanie zručností sú dôležité, rovnako ako aj rodinné aktivity. Táto funkcia vám umožní nastaviť časové obmedzenie pre zvolené aplikácie.
  • Webový ochranca (Web Guard) – Chráni pred internetovými hrozbami tým, že webové stránky porovnáva a blokuje na základe databáz.
  • Poloha dieťaťa (Child Locator) – Rodičia sa už nemusia obávať, kde ich dieťa je, keď sa neozýva. Rodič sa dozvie, kde sa nachádza vďaka overeniu lokácie jeho telefónu.

BETA verzia aplikácie ESET Parental Control je k dispozícii na stiahnutie v obchode Google Play vo vašom Android zariadení, viac informácií nájdete aj na stránke BETA programu.

EBC_BETA_Infographic_nowat

Značky:

Ondrej Macko

Ondrej Macko
Ako novinár pracujem už od roku 1990. Teraz sa zaoberám mobilnou komunikáciou, multimédiami a vyhotovovaním videorecenzií.