Chcete sa vzdelávať v IT? Máme pre vás tip

1

Zúčastnite sa bezplatných kurzov a prednášok spoločností Microsoft, ESET, Aston ITM a ďalších.

Slovenský technologický inštitút pripravil bezplatný vzdelávací cyklus z oblasti informačných technológií. V jarnom cykle sa formou prednášok a ucelených kurzov ako prednášajúci predstavia profesionáli zo slovenských  IT firiem.

Oficiálne otvorenie Slovenského technologického inštitútu sa uskutoční 3. marca 2015 v Univerzitnom pastoračnom centre v Mlynskej doline v Bratislave. Hoci sú kurzy a prednášky zadarmo, v prípade záujmu sa musíte zaregistrovať na stránkach inštitútu. Dôvodom je obmedzená kapacita. Všetci registrovaní účastníci budú zároveň zaradení do zlosovania o hodnotné ceny.

Vzdelávací cyklus je ukončený certifikáciou a vybranému počtu absolventov bude ponúknutá prax, pracovné zaradenie a odporúčací list. Ak sa chcete vzdelávať v IT, toto je ideálna príležitosť.

STI

Zdroj: STI

Značky:

O autorovi

Mobilné zariadenia, aplikácie a hry pozorne sledujem od ich uvedenia na trh. Okrem toho sa zameriavam na operačné systémy, zaujímavé služby pre spotrebiteľov, najnovšie gadgety a trendy budúcnosti. Publikujem od roku 2006, sledovať ma môžete na Instagrame @rmnkdlc a kontaktovať na roman@touchit.sk

Jeden komentár

  1. Pingback: VIDEO touchIT: Recept na úspech – pozrite si príbeh najúspešnejšej softvérovej spoločnosti na Slovensku | touchIT

Pridaj komentár