Bezpečnosť, kvalita, rýchlosť a jednoduchosť ovládania či údržby patrí dnes medzi kľúčové požiadavky firiem na ich kancelárske zariadenia ako sú tlačiarne a o multifunkciách to platí dvojnásobne. Spoločnosť Canon preto rozširuje oceňovanú rodinu zariadení i-SENSYS o nové aktualizované modelové rady schopné ponúknuť ešte vyšší používateľský komfort a intuitívnosť. Osem radov so širokými možnosťami personalizácie padne na mieru každej firme, kde sa nechcú rozhodovať medzi kvalitou a rýchlosťou, ale tiež nezabúdajú na vysokú úroveň zabezpečenia citlivých informácií.

Funkčné, ale hlavne jednoduché

Tlač nemusí byť nič zložitá a pri skenovaní či kopírovaní určite každý z vás rád ušetrí trochu času. Kancelárske zariadenia musia predovšetkým fungovať bez problémov, či už ide o zobrazovanie správ, tlač uložených formulárov, skenovanie dokumentov do e-mailu či kopírovanie. Tlačiarne i-SENSYS preto vsadili na jednoduchosť pre používateľov. Samozrejmosťou je preto ovládanie pomocou prednastavených funkcií na prehľadnom veľkom 12,7 cm displeji. Všetko jedným dotykom.

Ďalšia z kľúčových vlastností tlačového riešenia je ľahká údržba. V tlačiarňach a multifunkciách i-SENSYS možno jednoducho vymeniť toner bez toho, aby ste sa zašpinili. S inteligentnými tonerovými kazetami Canon s automatickým odstránením plomby (Auto-seal removal) je práca naozaj jednoduchá. Okrem iného je možné priebežne kontrolovať stav tonera, aby nedošiel v čase, keď sa vám to najmenej hodí.

„Chceli sme našim zákazníkom ponúknuť z každého to najlepšie. Preto sme vyvinuli rad tlačiarní a multifunkcií, ktoré sú malé, ale výkonné, efektívne, ale rýchle, ľahko použiteľné, ale s bohatou ponukou funkcií, bezproblémové, ale bezpečné. S i-SENSYS budete mať istotu, že vaše zariadenie pracuje pre vás a nie vy pre neho. Nech už sú potreby zákazníka akékoľvek, sme si istí, že vám dokážeme ponúknuť riešenie na mieru,“ uvádza Petr Hnilička, produktový špecialista spoločnosti Canon.

Jedinečná prispôsobivosť

Ale to nie je všetko. Prioritou tlačových riešení i-SENSYS je nielen jednoduché používanie, ale aj pohodlnejšie prispôsobenie zariadenia osobným potrebám. Rozšírená a ľahko použiteľná knižnica aplikácií (Application Library) umožňuje ľahké prispôsobenie funkčných tlačidiel behom chvíľky.

Dotykový displej na všetkých zariadeniach je podobný ako na smartfóne a dokáže zobraziť plnohodnotnú klávesnicu. Celé používateľské rozhranie je vďaka tomu elegantné a praktické. Hlavnú obrazovku je možné navyše ľahko prispôsobiť podľa najčastejších úkonov a zvyklostí používateľa. Je možné ľahko meniť poradie zobrazenia tlačidiel pre rýchle spustenie aplikácií. Požívatelia môžu ľubovoľne vkladať alebo odstraňovať medzery medzi tlačidlami. Každé používateľské rozhranie je možné upraviť podľa vlastných potrieb, bez ohľadu na to, v akom odvetví je dané kancelárske riešenie inštalované: v zdravotníctve, maloobchode alebo v kancelárskom prevádzke.

Spoločnosť Canon k produktom radu i-SENSYS najnovšie pridal niekoľko funkcií, ktoré používateľom umožňujú:

  • Automaticky ukladať názvy skenovaných dokumentov a odosielať ich do vopred priradených zložiek.
  • Pri skenovaní zlepšiť výslednú kvalitu dokumentov jediných dotykom.
  • Faxovať a ukladať odoslané dokumenty do určeného priečinku.
  • Jediným jednoduchým krokom zmeniť jazyk dotykovej obrazovky.
  • Pristupovať k príručke nastavení Application Library, popisu vzdialeného používateľského rozhrania (RUI) a odkazu na návod dotykom jediného tlačidla.

Bezpečnosť vždy na prvom mieste

„Jednoduchosť a intuitívnosť radu i-SENSYS zároveň neznamená rezignáciu na zabezpečenie potenciálne citlivých firemných informácií. Pre spoločnosť Canon je bezpečnosť vždy na prvom mieste, bez ohľadu na to, aká veľká je kancelária, kde sa zariadenie používa,“ vysvetľuje Petr Hnilička. Funkcia Overenie integrity systému po zapnutí zariadenia automaticky zablokuje spustenie akéhokoľvek neautorizovaného firmvéru či inštaláciu všetkého neautorizovaného softvéru. „Útoky a bezpečnostné hrozby tak nemajú šancu, zastavíme ich skôr, než vôbec môžu začať páchať škody,“ dodáva.

Tlač chránená kódom PIN, funkcia Universal Login Manager a kompatibilita s uniFLOW znamenajú komplexnú ochranu firemných dát a dokumentov, ku ktorým nemá prístup žiadna osoba bez oprávnenia. A pri zdieľaní dokumentov majú používatelia vždy istotu, že všetko prebieha bezpečným spôsobom, či sú pripojení ku káblovej alebo bezdrôtovej sieti.

Značky: