Command and Conquer bude šírený ako open-source

0

Dve hry budú vo forme open source.

EA uvedie 5. júna kolekciu hier Command and Conquer Remastered Collection. Tá bude obsahovať hry Command and Conquer: Tiberian Dawn a Command and Conquer: Red Alert a pri tejto príležitosti uvedie spomínané tituly s otvoreným zdrojovým kódom.

Hru si budete môcť stiahnuť na viacerých herných platformách, napríklad na Steame. O chystanej novinke informuje web The Verge.

Knižnice DLL používateľom pomôžu navhovať vlastné mapy, jednoky, meniť logiku hry a takisto aj nahrádzať herné objekty za vlastné. To, ako sa budú jednotlivé časti hry dať zmeniť, bude závisieť aj od toho, či hráte na Steame alebo EA Origin.

V zásade však nemá ísť o problém alebo limitovanie podľa hernej platformy. Zdrojový kód bude šírený pod GNU General Public License 3.

Zdroj: The Verge

Prečítajte si aj:

GeForce Now prichádza o hry. Vydavateľstvá sa nedohodli

Značky:

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>