Crash Bandicoot dostane mobilnú hru

0

Pripravujú ju tvorcovia titulu Candy Crush.

Obľúbená herná postavička, Crash Bandicoot, vstal pred troma rokmi z mŕtvych a v remasterovanej kolekcii troch hier prišiel na PlayStation a neskôr aj na ďalšie platformy, vrátane Xboxu a počítača.

Teraz sa tento lišiak pripravuje na ďalšie herné dobrodružstvá, ktoré budú dostupné na obrazovkách smartfónov. Podľa dostupných informácií totiž tvorcovia hry Candy Crush pripravujú mobilnú hru s Crashom Bandicootom v hlavnej úlohe.

Screenshoty z pripravovanej hry pre smartfóny sa objavili na sociálnej sieti Twitter a naznačujú, že pôjde o nekonečnú behačku v štýle hier Temple Run.

Nečakajte teda pokročilú hrateľnosť alebo príbeh, mobilný Crash Bandicoot bude iba ďalšou variáciou dobre známeho herného žánru, ktorý žal úspech na smartfónoch pred niekoľkými rokmi.

Zdroj: Twitter

Prečítajte si aj:

Recenzia Crash Bandicoot N. Sane Trilogy: Crash prišiel na PC a Xbox

Značky:

O autorovi

Mobilné zariadenia, aplikácie a hry pozorne sledujem od ich uvedenia na trh. Okrem toho sa zameriavam na operačné systémy, zaujímavé služby pre spotrebiteľov, najnovšie gadgety a trendy budúcnosti. Publikujem od roku 2006, sledovať ma môžete na Instagrame @rmnkdlc a kontaktovať na roman@touchit.sk

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>