Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Spoločnosť Creative Technology s nadšením predstavuje edíciu Creative Artisan, inšpiratívnu iniciatívu zameranú na podporu umeleckej komunity prostredníctvom spolupráce s talentovanými umelcami z celého sveta.

Vybrané produkty od spoločnosti Creative budú povýšené na exkluzívne umelecké diela, ktoré budú umelcom slúžiť ako plátno na vyjadrenie ich jedinečných predstáv. Touto iniciatívou chce spoločnosť Creative nielen prezentovať talentovaných umelcov, ale im aj poskytnúť platformu, aby mohli zažiariť. Spojením technológie a umenia spoločnosť Creative otvára nové možnosti pre kreativitu a oceňuje rozmanitosť umeleckého prejavu.

Uvedenie edície Creative Artisan znamená začiatok série partnerstiev s talentovanými umelcami po celom svete a spoločnosť Creative je nadšená, že túto cestu môže začať s Lesterom Limom, umelcom zo Singapuru a skutočným kreatívnym nadšencom. Cesta Lestera Lima od filmových plagátov k dynamickému umeniu vypovedá o jeho talente a odhodlaní. Medzi jeho podmanivými dielami vyniká majstrovské dielo JELILO, ktoré čerpá inšpiráciu z elegancie medúz. Príbeh proti šikanovaniu, ktorý sa skrýva za JELILO, vysiela silné posolstvo, že ľudia môžu byť väčší ako ich strach. Tento príbeh v pozadí umenia má hlboký význam a má silu rezonovať ľuďmi na celom svete.

Spojením Lesterovej umeleckej vízie s najpredávanejšími stolnými reproduktormi Creative Pebble V3 sa spoločnosť Creative snaží pretvoriť technológiu na umelecké dielo, čím nielen pozdvihuje produkt, ale aj vyzdvihuje obrovský talent, ktorý sa nachádza v tvorivej komunite.

Edícia Creative Artisan je v podstate dôkazom neochvejného odhodlania posilniť umeleckú komunitu. Pokračovaním v zmysluplnej podpore umelcov sa spoločnosť Creative snaží premeniť každodennú technológiu na umelecké diela v limitovanej edícii, ktoré zostanú exkluzívne a po vypredaní sa nebudú dopĺňať.

Ceny a dostupnosť

Creative Pebble V3 Artisan Edition sa predáva za 59,99 Eur a je k dispozícii na stránke Creative.com. Viac informácií nájdete na stránke creative.com/Artisan

Značky: