Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Spoločnosť Creative Technology dnes oznámila uvedenie Creative Aurvana Trio LS, najnovšieho prírastku do obľúbenej série slúchadiel Aurvana. Vysoko kvalitné slúchadlá do uší s novým a efektívnym dizajnom meničov ponúkajú čistý zvukový výkon s jasnejšími výškami a hlbšími basmi v porovnaní s inými analógovými slúchadlami.

Creative Aurvana Trio LS si zachováva robustný, ale elegantný tvar, charakteristický pre sériu slúchadiel Aurvana, s vylepšeniami oproti predchádzajúcim modelom.

Creative Aurvana Trio LS sú navrhnuté pomocou technológie Liquid Silicone Rubber (LSR), inovatívnou funkciou dizajnu produktu, ktorá eliminuje nesúlad vo výkone meniča spôsobený tradičným procesom lepenia používaným vo väčšine ostatných slúchadiel. Zaisťuje rovnomernejší a konzistentnejší pohyb v celom ovládači, aby sa znížilo skreslenie, a následne sa zlepšila celková kvalita zvuku tak, aby poskytovala čistejšiu odozvu v celom zvukovom spektre.

Tieto najnovšie slúchadlá do uší sú vybavené káblami s pílovitým plášťom, ktoré pomáhajú minimalizovať rušivý mikrofónny hluk. Ponúkajú tiež bezproblémové ovládanie so vstavaným mikrofónom a integrovaným diaľkovým ovládaním, vďaka ktorému môžu používatelia jednoducho prijímať hovory a ovládať prehrávanie hudby jednoduchým stlačením tlačidla. Navyše sú kompaktné a ľahko prenosné s praktickým vreckom.

Creative Aurvana Trio LS majú tiež certifikáciu Super X-Fi – sú špeciálne vyladené tak, aby dobre fungovali s produktmi Super X-Fi (ako napríklad Creative SXFI AMP) a poskytovali holografický zvuk s vysokým rozlíšením, ako keby bol v slúchadlách nastavený špičkový systém s viacerými reproduktormi. Slúchadlá sú navyše dodávané s exkluzívnym dizajnom izolácie hluku v ušiach, ktorý funguje tak, aby zaistil optimálne utesnenie pre blokovanie nežiaducich zvukov na pozadí, takže užívatelia si môžu užiť každý jeden tón hudby.

Creative Aurvana Trio LS, s bezstarostným dizajnom a skvelým zvukovým výkonom, vynikajú z davu ako slúchadlá do uší, ktoré ponúkajú viac zvukových efektov za skvelú cenu.

Ceny a dostupnosť

Creative Aurvana Trio LS má atraktívnu cenu 39,99 EUR a je k dispozícii na Creative.com.

Pre viac informácií navštívte www.creative.com/triols.

Značky: