Spoločnosť Creative Technology predstavila novú sériu In-Ear slúchadiel štúdiovej kvality Aurvana In-Ear Plus pozostávajúcu z modelov Aurvana In-Ear3 Plus a Auvana In-Ear2 Plus.

Séria slúchadiel Aurvana In-Ear Plus je postavená na ocenenom dizajne slúchadiel Aurvana In-Ear, ktoré boli koncepčne inovované, zostavené zo starostlivo vybraných prvotriednych materiálov a komponentov s vynikajúcim spracovaním. Rovnako, ako celá prémiová rada Aurvana, aj tieto slúchadlá boli zámerne navrhnuté a starostlivo testované špecializovaným tímom odborníkov spoločnosti Creative v oblasti akustiky a ergonómie tak, aby sa zaistilo, že slúchadlá poskytnú používateľom pri počúvaní špičkový zvukový výkon štúdiovej kvality.

Rozšírená podpora pre chytré zariadenia

Slúchadlá Aurvana In-Ear3 Plus sú poháňané duálnymi meničmi (výškovým a basovým reproduktorom) s presnou pasívnou výhybkou, ktoré umožňujú poskytovať presný a jasný zvukový výkon, ktorý sa od sady vysoko kvalitných štúdiových slúchadiel očakáva. Technológia izolácie hluku AuraSeal účinne blokuje až 98 % vonkajšieho hluku. Vďaka jednotlivým prémiovým meničom s vyváženou kotvou prinášajú slúchadlá Aurvana In-Ear2 Plus detailnú a hladkú zvukovú odozvu, ktorá je doplnená o razantné basy, čo viedlo k celkovému lepšiemu a plnšiemu spracovaniu vhodnému pre široký záber žánrov a vokálov. AuraSeal in-ear dizajn umožňuje slúchadlám Aurvana In-Ear2 Plus ponúknuť vynikajúcu izoláciu  hluku až do 95 %. Oba tieto aktualizované modely slúchadiel Aurvana In-Ear Plus sú vylepšené v oblasti akustického ladenia, ale taktiež majú lepšiu podporu pre použitie s chytrými zariadeniami. Ergonomicky tvarovaný mikrofón na kábli a jednotlačidlové ovládanie s nastavením hlasitosti umožňujú užívateľom odpovedať na telefonáty alebo ľahko ovládať prehrávanie hudby zo svojho smartfónu alebo tabletu. Robustný 4-pólový pozlátený konektor v tvare písmena L ponúka pevné a kvalitné pripojenie. Zážitok z počúvania hudby zo slúchadiel Creative Aurvana In-Ear3 Plus je umocnený tým, že kábel sa nikdy nezamotá vďaka textilnému obalu kábla z vysoko kvalitného nylonu, ktorý zároveň pomáha znižovať nežiaduce kontaktné ruchy kábla.

Aurvana In-Ear3 Plus_nowat

Creative Aurvana In-Ear3 Plus

– Vysoko kvalitné In-Ear slúchadlá s mikrofónom a izoláciou hluku

Aktualizované slúchadlá Aurvana In-Ear3 Plus ponúkajú presnejšie akustické ladenie, mikrofón a ovládanie na kábli pre pohodlné volanie a prehrávanie hudby a navyše vynikajúci opletený kábel vyrobený z vysoko kvalitného nylonu, ktorý sa nikdy nezamotá.

 • Obrovská sila v mikro prevedení – predstavte si reproduktory štúdiovej kvality zmenšené natoľko, že sa vojdú do uší. Presne toto sme urobili so slúchadlami Aurvana In-Ear3 Plus. Slúchadlá v tmavom chrómovom prevedení s precíznymi duálnymi meničmi, výškovým a basovým reproduktorom a optimalizovaným tvarom zvukovej trubice s pasívnou výhybkou na každej strane poskytujú presné a jasné odozvy, ktoré by užívateľ od štúdiových reproduktorov očakával.
 • Perfektná akustika – Zakrivená zvuková trubica má prirodzený tvar a pohodlne sadne do ucha vďaka patentovanej akustickej priečke oddeľujúcej vysoké a nízke frekvencie, čím produkuje jasnejšiu zvukovú paletu.
 • Vynikajúci tvar izolujúci hluk – AuraSeal in-ear dizajn s dodávanými silikónovými a penovými nádstavcami v rôznych veľkostiach poskytuje izoláciu hluku až do 98% a minimalizuje únik basov – čo prinesie užívateľovi optimálny hudobný zážitok kdekoľvek a kedykoľvek.
 • Jasné rozhovory s optimalizovaným ovládaním – Používatelia chytrých telefónov alebo tabletov môžu pohodlne odpovedať na telefonické hovory alebo jednoducho ovládať prehrávanie hudby s ergonomickým mikrofónom na kábli a jednotlačidlovým ovládaním hlasitosti.
 • Vysoko kvalitné bezpečné nosenie – káblová slučka cez ucho poskytuje pohodlné nosenie, aj keď ste na cestách. Špeciálny kábel z bezkyslíkovej medi spolu s robustným 4-pólovým pozláteným konektorom v tvare písmena L poskytuje vysoko kvalitné pripojenie.
 • Špeciálny nezamotateľný kábel – Pletená tkanina kábla slúchadiel je vyrobená z vysoko kvalitného nylonu, ktorý znižuje nežiadúce kontaktné hluky spôsobené nielen trením, ale tiež eliminuje chaotické zamotanie pri skladovaní slúchadiel a umožňuje bezproblémové počúvanie hudby.
 • Jednoduché nosenie a skladovanie – Skladujte slúchadlá v pribalenom kompaktnom cestovnom púzdre pre pohodlné prenášanie.

Technické špecifikácie slúchadiel Creative Aurvana In-Ear3 Plus:

 • Meniče: duálne s vyváženou kotvou
 • Frekvenčná odozva: 10Hz ~ 17kHz
 • Impedancia: 28 ohm-ov
 • Citlivosť (1kHz): 112dB/mW
 • Dĺžka kábla: 1.3m bezkyslíkový medený kábel
 • Pripojenie: 3.5mm 4-pólový pozlátený konektor v tvare L

Creative Aurvana In-Ear2 Plus  

– Perfektné akustické prekreslenie

Aktualizované slúchadlá Aurvana In-Ear2 Plus majú jemnejšie akustické ladenie, mikrofón a ovládanie pre hlasové hovory a prehrávanie hudby pre širokú škálu chytrých zariadení. Vyvážená kotva meniča s akustickou mriežkou umožňuje poskytovať presné, detailné a plynulé prehrávanie doplnené o razantné basy. Slúchadlá Aurvana In-Ear2 Plus s vynikajúcou izoláciou hluku a ultra pohodlným nosením ponúkajú čistý nedotknutý zážitok z počúvania.

Aurvana In-Ear2 Plus_nowat

 • Obnovená dokonalosť – Meniče slúchadiel Aurvana In-Ear2 Plus s vyváženou kotvou a akustickou mriežkou poskytujú presnú, detailnú a hladkú zvukovú odozvu doplnenú o razantné basy. Užívatelia môžu počúvať hudbu so živším a plnším zvukom.
 • Perfektná izoláciu hluku – AuraSeal in-ear dizajn ponúka vynikajúcu izoláciu hluku až do 95%. Okolité hluky, ako napríklad z lietadiel alebo lokomotív, sa výrazne znižujú, takže užívateľ si môže vychutnať svoju obľúbenú melódiu v pokoji.
 • Moderný estetický dizajn – Slúchadlá Aurvana In-Ear2 Plus v kompaktnom a robustnom dizajne s elegantným tmavým chrómovým prevedením, ktorý je zároveň moderný a minimalistický.
 • Ergonomické prevedenie – Presný tvar pre pohodlné nosenie, minimalizujú únik zvuku, ktorý može kaziť reprodukciu basov; a dokonca aj pri aktivitách perfektne držia v uchu.
 • Krištáľovo čistá zábava – Špeciálne bezkyslíkové medené káble spolu s robustným 4-pólovým pozláteným konektorom v tvare písmena L ponúkajú vynikajúci prenos zvuku obmedzením výrazných ruchov, takže užívateľ si môže vychutnať krištáľovo čistú hudbu.
 • Jasné rozhovory s optimalizovanými ovládačmi – Aktualizované slúchadlá Aurvana In-Ear2 Plus teraz disponujú mikrofónom na kábli a jednotlačidlovým ovládaním s možnosťou nastavenia hlasitosti, ktorý poskytuje čisté a jasné konverzácie, ovládače pre volania a prehrávanie hudby, ktoré sú optimalizované pre širokú škálu chytrých telefónov a tabletov.
 • Kompletná sada – obsahuje cestovné púzdro, čistiace nástroje, adaptér do lietadla a rôzne veľkosti ušných nádstavcov pre jednoduché použitie a cestovanie.

Technické špecifikácie slúchadiel Creative Aurvana In-Ear2 Plus:

 • Meniče: s vyváženou kotvou
 • Frekvenčná odozva: 15Hz ~ 16kHz
 • Impedancia: 42 ohm-ov
 • Citlivosť (1kHz): 110dB/mW
 • Dĺžka kábla: 1.2m bezkyslíkový medený kábel
 • Pripojenie: 3.5mm 4-pólový pozlátený konektor v tvare L

Kompatibilné s najnovšími smartfónmi a tabletmi podporujúcimi 3,5mm 4-pólový konektor (CTIA standard). Funkcie sa môžu líšiť medzi zariadeniami. Slúchadlá sa neodporúčajú pre použitie so zariadeniami s klasickou stereo alebo 3-pólovou zástrčkou.

Cena a dostupnosť

Slúchadlá Creative Aurvana In-Ear3 Plus a Aurvana In-Ear2 Plus budú dostupné od apríla 2015 a v internetovom obchode na creative.com za tieto odporúčané maloobchodné ceny:

Slúchadlá Creative Aurvana In-Ear3 Plus               149,99 EUR

Slúchadlá Creative Aurvana In-Ear2 Plus               99,99 EUR

Značky:

Ondrej Macko

Ondrej Macko
Ako novinár pracujem už od roku 1990. Teraz sa zaoberám mobilnou komunikáciou, multimédiami a vyhotovovaním videorecenzií.