Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Digitálny trojitý menič slúchadiel do uší teraz prichádza s ocenenou holografiou slúchadiel

Spoločnosť Creative Technology dnes oznámila uvedenie Creative SXFI TRIO, USB-C slúchadiel do uší s trojitým meničom, ktoré sú navrhnuté tak, aby komfortne po celý deň poskytovali vysoko kvalitný holografický zvuk v telefónoch s Androidom, počítačoch a laptopoch.

Implementovaním najnovšej technológie Super X-Fi Gen2 môžu používatelia očakávať vyššiu presnosť personalizácie a lepší zvukový zážitok. Napájaný rovnakým systémom trojitého meniča ako model Aurvana Trio a vybavený na mieru navrhnutým Kevlar USB-C káblom, sa SXFI TRIO snaží vďaka vyváženému, presnému a prirodzene znejúcemu digitálnemu zvuku prekonať očakávania používateľov na cestách.

Káblové pripojenie pre čistý digitálny zvuk

SXFI TRIO poskytuje čistý digitálny zvuk a vynikajúci výkon prostredníctvom interne vyladeného hybridného systému trojitých meničov. Každý z troch meničov (dva presne vyvážené meniče pre detailné stredy a výšky a menič z biocelulózy pre silné, ale čisté basy) hrá dôležitú úlohu pri dosahovaní maximálnej vernosti zvuku. Pri citlivosti až do 100 dB SNR a 0,008% IMD, SXFI TRIO ponúka používateľom výnimočnú čistotu zvuku s vyváženým a presným zvukom, ktorý znie prirodzene.

Zložito navrhnuté a skonštruované, SXFI TRIO sú tiež vybavené káblom Kevlar navrhnutým na mieru, tento kábel je zosilnený pre mimoriadnu pevnosť v ťahu a zabalený do hliníkového a medeného plášťa pre vyššiu odolnosť. Vďaka svojej všestrannej vynikajúcej kvalite je ideálny na použitie na mobilných zariadeniach na cestách.

Najlepšia zo všetkého je uznávaná technológia Super X-Fi, ktorá je začlenená do SXFI TRIO prostredníctvom priloženého in-line SXFI WIRE, čo je o 40% menšia verzia ako SXFI AMP, úplne prvý Super X-Fi produkt a samostatná ikona. Užívatelia si môžu vychutnať holografický zvuk, ktorý je prispôsobený pre úplne prirodzený zážitok z priestorového zvuku, ktorý môže konkurovať špičkovému systému priestorového zvuku 7.1.

Práca, hra a učenie z domu po celý deň

SXFI TRIO sa skutočne odlišuje pri hovoroch novou úrovňou zvukového realizmu a videohovory s rodinou a priateľmi sa stávajú osobnejšie. Je vynikajúci aj pri dlhých hovoroch, kde priestorové Super X-Fi eliminuje únavu spojenú s konvenčnými slúchadlami.

Ako taký je SXFI TRIO dokonalým spoločníkom pre prácu, učenie a hranie z domu namiesto objemných slúchadiel.

Slúchadlá do uší SXFI TRIO sú zložito navrhnuté a doladené pre dlhotrvajúci komfort. Dodávajú sa so 6 pármi rôznych silikónových koncoviek, takže nájdenie dokonalého uchytenia bude hračkou.

CEO spoločnosti Creative Sim Wong Hoo povedal: „SXFI TRIO sú všestranné, ideálne po celý deň na všetkých miestach. Je to miniaturizovaný zázrak. Výkon trojitého meniča môže konkurovať high-endovým veľkým slúchadlám; verím, že s integrovaným systémom Super X-sa im bude veľmi ťažké vyrovnať. Okrem toho získavate dva výrobky za cenu jedného, ​​pretože v podstate integrujú SXFI AMP a Aurvana Trio do jedného – ich spoločná cena je dvakrát vyššia ako cena SXFI TRIO. “

Ceny a dostupnosť

Cena SXFI TRIO je 129,99 EUR a je k dispozícii na Creative.com.

Pre viac informácií navštívte https://en.creative.com/sxfitrio.

Značky: