Ďalší Samsung víkend so super ponukami

0

Samsung má aj tento víkend časovo limitovanú akciu „Samsung víkend“ pre všetkých záujemcov o najnovšiu vlajkovú loď z radu Galaxy – Galaxy S20, S20+a S20 Ultra 5G, ale aj ďalšie mobilné produkty značky Samsung.

Každý, kto si počas víkendu zakúpi jeden z vybraných produktov v eshope samsung.sk, dostane k nákupu bonus v podobe eVoucheru, okamžitej zľavy alebo ďalšieho produktu. Promo akcia prebieha len počas víkendov a každý víkend je iná. Je pre vás výhodné každý víkend sledovať eshop www.samsung.sk, lebo takto si môžete urobiť radosť s novým produktom aj počas dní neplánovanej karantény.

Do akcie sú zaradené produkty Galaxy S20, S20+ a S20 Ultra 5G ako aj ďalšie z radov Galaxy S, Galaxy A, ale aj nositeľné (wearables) produkty. Aktuálnu atraktívnu ponuku pre nasledujúci víkend nájdete na stránke www.samsung.sk.

Táto akcia sa vzťahuje na maximálne 2 produkty na jeden nákup (na jeden email alebo IČO).

Tip: Akciu Samsung víkend môžete skombinovať napríklad so stále prebiehajúcou akciou Vymeň starý za nový a ušetriť tak ešte viac.

Značky:

O autorovi

Máme radi najnovšie technológie a žijeme s nimi. Prinášame informácie o najnovších produktoch a technológiách priamo k vám, objektívne a ľudsky, pretože robíme to, čo nás baví. Sme energický tím plný odhodlania a veríme, že je s nami aj sranda. :)

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>