Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Hra Dead Rising 4 pre Xbox One a Windows 10 je dostupná na celom svete. Jej premiéru oslavuje pri príležitosti vydania hry aj úplne nová upútavka, v ktorej sa miešajú hrané zábery so zábermi z hrania, a v ktorej hlavný hrdina Frank West oslavuje príchod Vianoc v štýle Dead Rising.

V Dead Rising 4 sa fotoreportér Frank West vracia počas Vianoc do mestečka Willamette v Koloráde, aby vyšetril záhadnú epidémiu a smrteľne nebezpečných votrelcov, ktorí zaplavili novopostavené nákupné centrum a priľahlé okolie. Počas pátrania po sprisahaní, zodpovednom za epidémiu, Frank zisťuje, že po jednom a tom istom dôkaze ide aj úplne nový druh nemŕtvych a je aj predmetom tajnej vojenskej operácie. Frank sa musí dopracovať k pravde alebo zomrieť pri pokuse dostať sa k nej ako prvý.

Všetci vieme, že keď príde na boj s nemŕtvymi, je Frank West šampiónom Willamette. Ale čo keby zombie apokalypsa zasiahla náhle aj naše životy? Na túto otázku sme chceli spoznať odpoveď a tak sme si pozvali experta na prežite, aby nám ukázal, ako sa dá apokalypsa prežiť bez ujmy na zdraví.

Pozrite si 10 tipov, ako prežiť zombie apokalypsu:

Hra Dead Rising 4 je dostupná u vybraných predajcov a na Microsoft Store v štandardnejDeluxe edícii, ktorej obsahom je aj permanentka Season Pass.

Značky: