Ešte nikdy nebolo tak ľahké inštalovať odpočúvacie zariadenie, špionážnu plošticu, lokalizátory GPS alebo špionážne minikamery. Môžu byť všade okolo nás. Možnosti sú vďaka digitalizácii a miniaturizácii týchto špionážnych zariadení doslova neobmedzené.

Sú však chvíle, či už súkromné alebo pracovné, kedy nechceme, aby náš hovor niekto monitoroval, alebo robil tajne obrazový záznam. Existujú špecializované bezpečnostné agentúry, ktoré vám vaše priestory preveria. Môžete však využiť vlastné riešenie, ktoré poskytuje profesionálny detektor odpočúvania JJN Digital PRO-M10FX. Toto multifunkčné zariadenie dokáže rozpoznať signály z rádiových ploštíc, skrytých a 3G bezdrôtových kamier, GSM odpočúvacích zariadení, GPS lokalizátorov, mobilných telefónov, ploštíc pripojených k telefónnej linke alebo zariadení inštalovaných v elektrickej sieti. PRO-M10FX  prehľadá vybrané priestory za vás. Svoje uplatnenie nájde všade tam, kde ide o bezpečnosť informácií, hlavne v rokovacích a konferenčných miestnostiach a objektoch so zvláštnym režimom ako sú väznice, úrady, ministerstvá či súdy.

 

PRO-M10FX je profesionálny multifunkčný detektor rádiových odpočúvacích zariadení, GSM odpočúvacích zariadení a GPS lokátorov. Zariadenie pracuje s dvomi detektormi – širokopásmovým, ktorý pracuje v pásme 0 ÷ 10 000 MHz, a druhým, so zvýšenou citlivosťou, ktorý je určený pre detekciu GSM. Podporuje siete GSM900, GSM1800 a 3G (UMTS). Oba detektory môžu pracovať spoločne i jednotlivo.

PRO-M10FX odhalí spoľahlivo ukryté zariadenie až na vzdialenosť 10 m a informuje o tejto situácii zvukovým signálom alebo vibráciami.  Technológia Burst Detect odhalí aj signály v podobe krátkych impulzov, ktoré bežné detektory neodhalia. Tento prenos je typický pre GPS lokalizátory, odpočúvacie GSM moduly, alebo pre zasielanie SMS správ. Detektor odpočúvania PRO-M10FX má taktiež zabudovaný demodulátor analógových audio signálov zachytených skrytými mikrofónmi, ktoré je možné monitorovať pripojenými slúchadlami.

Telo zariadenia je vyrobené z pevného leteckého hliníku a nehrozí tu mechanické poškodenie. Detektor odpočúvania PRO-M10FX váži 300 g a je dodávaný v kompaktnom kufríku. O napájanie sa starajú vstavané Li-Ion batérie, ktoré zabezpečujú až 6 hodín prevádzky.

Multifunkčný detektor rádiového odpočúvania PRO-M10FX je dodávaný na slovenský trh prostredníctvom internetového obchodu Spyshop24.cz za 2650 EUR vrátane DPH s dodávkou na Slovensko.

 

Značky: