Digitálny tuner s Wi-Fi: Hama DIT1010BT

0

Zariadenie Hama DIT1010BT slúži na rozšírenie možností vášho domáceho audiosystému.

Pracuje nezávisle, na prevádzku potrebujete len vlastný Hi-Fi systém alebo reproduktory. Celkovo má táto skrinka veľa možností, ktoré vám umožnia počúvať FM/DAB rádio alebo internetové rádio a ďalšie digitálne služby. Výhodou zostáva to, že nepotrebujete mať zapnutý počítač. V balení je diaľkové ovládanie, no využiť môžete aj mobilnú aplikáciu. S ovládačom sa Wi-Fi nastavuje lepšie. To je totiž základ na pripojenie do domáceho internetu. Pripojiť sa dá cez WPS, PIN alebo heslo. Všetko sa dá nastaviť aj cez multifunkčné koliesko pod displejom.

Domáca Wi-Fi sieť poskytne prístup k internetovému audioobsahu a sprístupní aj funkciu Spotify Connect. Keď si budete chcieť pustiť hudbu na zostave pripojenej k zosilňovaču, Spotify ho nájde prostredníctvom tohto zosilňovača. K audiosystému sa dá pripojiť cez optický výstup alebo RCA kábel s 3,5 mm jackom do zosilňovača.

Farebný displej s uhlopriečkou 3,2“ zobrazuje informácie vysielané DAB alebo internetovými rádiami a všetko sa tu dá nastaviť.

Cena: 157,99 €

Zapožičal: HAMA Slovakia

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár