ADONXS hovorí o tom, ako byť videný a rešpektovaný

Výrazná osobnosť a výnimočný hudobný prejav. Adam Pavlovčin, ktorého poznáme aj pod umeleckým menom ADONXS, patrí medzi najhranejších domácich interpretov. Toto leto zavítal aj na obľúbenú Pohodu, kde predstavil novú skladbu v IQOS Bezdymovej zóne.

Adam sa nezastaví ani v lete. „Highlightom môjho leta je Sziget Festival v Budapešti, ktorý privíta hviezdy ako Florence and The Machine, Billie Eilish či Imagine Dragons a ja sa nesmierne teším na túto príležitosť a skúsenosť. Popritom trávim pomerne veľa času v bratislavskom štúdiu LVGNC, kde vznikajú ďalšie nové demá/skladby. Zatiaľ iba do „šuplíka“, ako to ja volám a pracuje sa pomaličky aj na slovenskej tvorbe,“ hovorí obľúbený slovenský interpret.

ADONXSZdroj: PMI
ADONXS

A práve Adam vytvoril originálnu skladbu pri príležitosti uvedenia limitovanej edície IQOS ILUMA WE.„Tak ako pri každej spolupráci, vždy sa snažím vcítiť sa do konceptu a predstavy klienta a zároveň ho doplniť o svoju víziu daného produktu. Pri limitovanej edícii IQOS ILUMA WE som mal rozhodne potrebu odkloniť sa od melancholického a baladového prístupu k tvorbe a práve naopak, prísť s niečím povzbudivým a rytmickejším. Koniec koncov, rovnako to cítili aj dospelí používatelia, ktorí hlasovali v ankete,“ opisuje, ako pristupoval k spolupráci.

Koreňom tejto limitovanej edície je pre Adama pocit patriť do diania, byť jeho súčasťou, či už je to pri tvorbe, alebo pri oslave filmu či hudby. „Sám naplno rozumiem pocitu alebo potrebe byť videný a rešpektovaný a táto edícia sa rozhodne nesie aj v tomto duchu,“ dopĺňa.

Hovoríme o diverzite a spolupatričnosti. A aký význam má diverzita a spolupatričnosť pre samotného umelca? „Myslím, že v posledných pár rokoch sa tieto slová dostali do popredia a určite sa mi obe asociujú s pozitívnou konotáciou. Diverzitu by som dnes preformuloval ako realistické vykreslenie skutočnosti a priestor, ktorý sa nevyhradzuje možnostiam, zatiaľ čo spolupatričnosť ako solidaritu a empatický prístup medzi ľuďmi, ktorý je tak veľmi dôležitý,“ dodáva na záver Adam Pavlovčin.

Aká je novinka tohto leta? Limitovaná edícia IQOS ILUMA WE

Farebnosť limitovanej edície ilustruje rozmanitosť, ale i jednotu a spolupatričnosť komunity dospelých na celom svete, ktorí prestali fajčiť a prešli na túto bezdymovú alternatívu. Limitovaná edícia bola exkluzívne uvedená na trh v IQOS Bezdymovej zóne na festivale Pohoda.

Tam si ju mohli dospelí fajčiari a dospelí používatelia zakúpiť už v predstihu. V predajniach IQOS je už k dispozícii, a to v troch verziách – IQOS ILUMA PRIME, IQOS ILUMA a kompaktný univerzálny prístroj IQOS ILUMA ONE. Dospelí používatelia si tak môžu vybrať tú, ktorá najlepšie vyhovuje ich potrebám a preferenciám.

Zdroj: PMI


IQOS ILUMA využíva revolučnú technológiu indukčného ohrevu náplne bez nahrievacej čepele a potreby čistenia. Pri používaní vzniká aerosól, ktorý obsahuje výrazne menej škodlivín ako cigaretový dym. Produkuje o 95 % menej škodlivín v porovnaní s cigaretami, čo však nepredstavuje zníženie rizika o 95 %. Aerosól sa navyše nedrží na pokožke, vo vlasoch a necítiť ho ani z dychu či končekov prstov, a tak si dospelí používatelia môžu užiť bezdymové leto.

Zdroj: PMI

* Bezdymové zariadenia IQOS nie sú bez rizika. Dodávajú nikotín, ktorý je návykový. Sú určené len pre dospelých, ktorí by inak pokračovali vo fajčení alebo v užívaní iných nikotínových výrobkov.

Článok bol uverejnený v rámci spolupráce.

Prečítajte si aj:

Značky: