S uvedením Forza Motorsport: Apex Premium Edition sa môžu hráči na počítačoch s Windows 10 pustiť do nového obsahu v hre Forza Motorsport 6: Apex.

Premium Edition obsahuje základnú hru Forza Motorsport 6: Apex a trojicu čerstvo vydaných obsahových balíčkov: dve kolekcie áut a balíček s legendárnym okruhom Nürburgring. Forza Motorsport 6: Apex Premium Edition je dostupná ako platená aktualizácia pre súčasných hráčov Apex alebo ako samostatne predávaný balík pre tých, ktorí si ešte Apex nestiahli.

Pozrite sa bližšie na obsah jednotlivých balíčkov, ktoré sú súčasťou Forza Motorsport 6: Apex Premium Edition:

Power to Weight Car Pack – obsahuje sedem nových vozidiel pre Forza Motorsport 6: Apex: Ford Mustang GT350R, Dodge Challenger Hellcat, Chevrolet Camaro Z/28, SRT Viper GTS, Caterham Superlight R500, KTM X-Bow R a BAC Mono. Tieto autá sú dostupné v režime Free Play a v niekoľkých disciplínach špeciálne ušitých na predvádzanie ich predností.

Hyper Endurance Car Pack – v tomto balíčku nájdete sedem nových áut, vrátane: #66 Ford Racing GT LeMans, #91 SRT Motorsport GTS-R Viper, Nissan #1 NISMO MOTUL AUTECH GT-R, Mazda #70 SpeedSource Lola B12/80, Koenigsegg One:1, Hennessey Venom GT a Lamborghini Veneno. Tieto autá sú dostupné v režime Free Play a v niekoľkých disciplínach špeciálne ušitých na predvádzanie ich predností.

Nürburgring Track Pack – obsahom balíčka je legendárny okruh Nürburgring, vrátane troch konfigurácií Nordschleife, GP Circuit a ich masívnej kombinácie Full Circuit. Všetky sú hrateľné cez deň, v noci aj za mokrých podmienok. Na týchto tratiach môžete jazdiť v režime Free Play aj v niekoľkých nových disciplínach Spotlight.

Forza Motorsport 6: Apex Premium Edition s plnou verziou hry Apex a trojicou obsahových balíčkov sa predáva za 16,99 eura.

Značky: