Je to mobilný free-to-play titul so všetkými neduhmi.

Séria Forza sa rozrástla o nový titul s názvom Forza Street. Ten je určený primárne fanúšikom mobilných hier a tomu je prispôsobený aj jeho dizajn.

Hra je dostupná zadarmo a ponúka veľmi obmedzenú hrateľnosť. Tá sa obmedzuje na stláčanie dvoch klávesov, resp. ťukanie na dvoch miestach displeja. Dôležité je načasovanie – v správnom čase treba ťuknúť na pustenie plynu a následne opäť ťuknúť na jeho pridanie.

Trate v hre sa opakujú, sú jednoduché a krátke. Forza Street tak slúži výborne na zabitie času, avšak pokročilý zážitok z hrania nečakajte. Je to skôr o zbieraní áut a ich vylepšovaní, pričom samotné hranie je nutné zlo na postup v hre.

Bez ohľadu na takmer nulovú hrateľnosť, hry v štýle Forza Street sa tešia vo svete popularite. Možno vás teda na chvíľu zabaví aj novinka. Hra je už teraz dostupná pre Windows 10 v Microsoft Store. Časom pribudne aj verzia pre iOS a Android.

Forza Street

Zdroj: vlastné

Prečítajte si aj:

Recenzia Forza Horizon 4: All inclusive zájazd do virtuálnej Británie

Roman Kadlec

Roman Kadlec
Testujem inteligentné hodinky, robotické vysávače, smartfóny a herné zariadenia. Sledujte ma na sociálnych sieťach @roman_fitit