Novinka bude v predaji len v limitovanom počte kusov.

Samsung dnes spúšťa týždennú promoakciu s názvom Samsung týždeň. Až do 1. novembra kúpite vybrané televízory, práčky, chladničky a vysávače od Samsungu s 15 % zľavami. Akcia platí v oficiálnom internetovom obchode www.samsung.sk a v značkových predajniach Samsung. Samsung taktiež predstavil limitovanú edíciu bezdrôtových slúchadiel Galaxy Buds Live v modrej farbe, ktoré budú k dispozícii od dnes a len do vypredania zásob. Samsung Galaxy Buds Live v modrej farbe sú v predaji za odporúčanú maloobchodnú cenu 189 Eur v oficiálnom e-shope www.samsung.sk s doručením zadarmo domov alebo možnosťou vyzdvihnutia v značkových predajniach Samsung.

Na stránke promoakcie Samsung týždeň si vyberiete produkt – televízor chladničku, práčku, sušičku alebo vysávač, ktorý si chcete zakúpiť. Po kliknutí na vybraný produkt zakliknete Kúpiť teraz a v košíku zadáte príslušný promo kód:

  • Pri nákupe televízora: HLZ4CVKTU
  • Pri nákupe chladničky: PL7LHVKVI
  • Pri nákupe práčky alebo sušičky: PL7LHVKVI
  • Pri nákupe vysávača: PL7LHVKVI

V ponuke sú televízory QLED, Crystal UHD, Full HD, ale aj lifestylové The Frame, The Serif a The Sero. Medzi chladničkami dominuje napríklad model Side-by-Side s celkovým objemom až 604 litrov. V limitovanej ponuke nájdete aj parnú QuickDrive™ práčku WW10M86INOA/LE, ktorej cena v rámci Samsung týždňa je 1486,65 Eur. Do akčnej ponuky je zaradený aj nový robotický mop VR20T6001MW Jetbot Mop.

Samsung týždeň s 15 % zľavou platí v oficiálnom internetovom obchode www.samsung.sk a v značkových predajniach Samsung. Kompletný prehľad všetkých zliav a produktov zaradených do Samsung týždňa nájdete na stránke https://www.samsung.com/sk/offer/samsung-week/.

Limitovaná edícia Galaxy Buds Live vo farbe Mystic Blue

Galaxy Buds Live vynikajú exkluzívnou eleganciou aj kvalitou zvuku, a vďaka tomuto novému oslnivému farebnému variantu budú zákazníci môcť ešte lepšie vyjadriť svoj štýl a osobnosť. Ikonické slúchadlá Galaxy Buds Live využívajú skúsenosti spoločnosti AKG v odbore akustiky a prinášajú tak bohatý zvuk s prekvapivými hĺbkami. Galaxy Buds Live sú vybavené tromi mikrofónmi a jednotkou pre zachytávanie hlasu (Voice Pickup Unit), takže môžete hovoriť s vašimi blízkymi na diaľku rovnako dobre, ako by ste boli spolu v rovnakej miestnosti. Slúchadlá sú otvoreného typu a majú nastaviteľnú funkciu pre aktívne potlačením hluku (ANC), takže sa môžete zbaviť nepríjemného rámusu prechádzajúcich áut alebo práčky, a napriek tomu budete stále vnímať dôležitú konverzáciu.

Odporúčaná maloobchodná cena modrých Galaxy Buds Live je 189 Eur a je možné ich kúpiť do vypredania zásob. V predaji sú v oficiálnom internetovom obchode www.samsung.sk a v značkových predajniach Samsung (ak budú otvorené).

 

Značky: