Dohady: Máme presnejšie informácie o telefóne Motorola Moto X4

1

Prenikli ďalšie informácie o modeli Moto X4.

Označovaným na americkom kontinente ako Motorola Moto X4 prinesie definitívne zaujímavú výbavu, nádherne spracované telo a myslíme, že aj priaznivú cenu.

V máji sme vás o tomto modeli informovali. Išlo ešte o nejaké únik vo forme vertikálneho videa z nejakej prednášky alebo predstavenia. Teraz by mali byť informácie čerstvejšie a presnejšie.

Moto X4 by mal mať 5,2“ Full HD displej, ochranné sklo Gorilla Glass a CPU Snapdragon 630. Počíta sa s dvomi rozdeleniami pre špecifické trhy. Európa, Amerika a Latinská Amerika budú mať modely s 3 / 32 GB a Ázia / Pacifik budú mať verziu so 4/ 64 GB.

Ako vidno na obrázkov, čítačka by mala byť pod displejom. Sme si takmer istí, že pôjde o multifunkčné tlačidlo Domov podporujúci Moto Akcie.

Ohľadne fotoaparátu je tu ešte niekoľko nejasností, no hovorí sa o tom, že by mal byť duálny. Telefón bude zároveň odolný prachu aj vode a to prostredníctvom certifikácie IP68. Batéria s 3000 mAh sa bude dať nabíjať TurboPower technológiou.

Zdroj: Android Authority

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Jeden komentár

  1. Pingback: IFA 2017: Všetky najdôležitejšie oznámenia, ktoré nás čakajú na výstave IFA v Berlíne | TOUCHIT

Pridaj komentár