Dohady: Na Android O budeme čakať menej, ako sme si mysleli

0

Vývojárske Preview verzie tu boli štyri, možno je čas na vypustenie ostrej verzie.

Očakávaný príchod operačného systému Android O by mal byť na prelome leta a jesene. Možno to ale bude 21. augusta, aspoň takáto informácia sa potvrdila na Twitteri Evana Blassa. Stále ide o nepotvrdenú informáciu, no tento chlapík zvykne prinášať prekvapivo presné „úniky“ a nové informácie. Tento raz o dátume 21.8 a uvedení ďalšej verzie Androidu hovorí ako „s najväčšou pravdepodobnosťou“.

V prvej vlne bude k dispozícii pre zariadenia Nexus 5X, Nexus 6P, Nexus Player, Google Pixel, Google Pixel XL a Google Pixel C. Následne na to dostanú výrobcovia aktualizáciu na najnovší systém, aby si ho mohli upraviť podľa svojich predstáv do ich zariadení.

Prečítajte si v našom článku, na čo všetko sa v novom systéme môžete tešiť.

Sme zvedaví, ako rýchlo sa nový Android rozšíri. S verziou Android 7 to veru nie je žiadna sláva a ani takmer po roku na trhu nemá výrazný podiel na trhu. Ten sa pohybuje zhruba na úrovni 13,5%.

Zdroj: Android and Me

Značky:

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár