Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Spoločnosť Panasonic predstavuje nový prírastok do radu ALL Series, kam patria audiosystémy s bohatými možnosťami konektivity.

Nový reprosystém HC1020 sa so svojim elegantným dizajnom hodí do každého interiéru, možno ho pripevniť na stenu a ponúka kvalitnejší a robustnejší zvuk, akoby sa na prvý pohľad mohlo zdať. Bez problémov zvláda ozvučiť aj väčšie miestnosť.

Vďaka bohatým možnostiam konektivity majú užívatelia moderných audiosystémov Panasonic pri počúvaní oveľa viac slobody ako predtým – môžu si prehrávať CD alebo skladby v digitálnych formátoch uložené v počítači alebo na mobilných zariadeniach, streamovať hudbu z internetu, počúvať rádio a pod. Navyše tak môžu robiť po celej domácnosti , nielen v jednej miestnosti.

Výnimočný dizajn pre moderné bývanie

Panasonic HC1020 na prvý pohľad zaujme minimalistickým, ale veľmi slušivým prevedením, ktoré ladí s každým interiérom a dáva domácnosti moderný imidž. Reproduktory zdobia novo vyvinutý textilný materiál a lesklý predný panel, k dispozícii sú rôzne farebné varianty, aby šiel reprosystém dobre dohromady s ďalšou výbavou interiéru. Reprosystém je elegantný a štíhly, hĺbka je len 71 mm.

Vynikajúci zvuk bez kompromisov

Vzhľadom k štíhlemu prevedeniu prekvapia plné a robustné basy. Štýlový dizajn tu v žiadnom prípade nie je v rozpore s dôrazom na maximálnu kvalitu zvuku. Reprosystém je tiež vybavený zosilňovačom LincsD-Amp tretej generácie – ten je zárukou, že hudba znie naozaj tak, ako si jej autori predstavovali. Najnovšia verzia tejto technológie účinne eliminuje nevítané efekty ako jitter alebo šum spôsobený napájaním, čo sú časté problémy pri prehrávaní hudby z digitálnych formátov.

Optimálnemu zvuku najlepšie prospieva pripevnenie na stenu – v takom prípade najúčinnejšie bránime nežiaducim rezonanciám. Výsledný zvuk je jasný a plný a systém bez problémov ozvučí aj väčšie miestnosti. Pri pripevnenie na stenu sa navyše optimalizuje digitálne spracovanie signálu a spresňujú sa zvukové charakteristiky v jednotlivých frekvenčných pásmach nastavených na ekvalizéra.

Reprosystém Panasonic HC1020 má výkon 40 W, čo znamená dostatočnú kapacitu pre poriadne ozvučenie ľubovoľnej domácnosti. Robustnému zvuku napomáha aj jedinečné prevedenie Twisted Acoustic Port.

Bohaté možnosti konektivity – hudba v celom dome

Panasonic HC1020 možno pripojiť k najrôznejším zdrojom hudby, užívatelia si ju môžu navyše vychutnať jediným dotykom jedného z piatich prednastavených tlačidiel. Pri bezdrôtovom pripojení sa k ovládaniu používa aplikácia Panasonic Music Streaming App, prostredníctvom ktorej je možné pracovať so všetkými pripojenými audiosystémami v rôznych miestnostiach domácnosti v rámci spoločnej domácej Wi-Fi siete. Aplikáciu je možné okrem toho použiť aj pre ovládanie prístrojov pripojených cez Bluetooth. Rozumie si so všetkými bežnými streamingovými službami typu YouTube, umožňuje prehrávať CD alebo hudbu v digitálnych formátoch uloženú na disku, USB disku či pamäťovej karte, prípadne využívať Spotify, Napster, TuneIn a ďalšie aplikácie kompatibilné so systémom AllPlay . Hudbu možno týmto spôsobom počúvať v ľubovoľnej miestnosti v domácnosti.