Energetická nálož na cesty

1

Powerbanky zoženiete všade, mnohé ale nabíjajú smartfón pomaly.

Goobay Powerbank s kapacitou 10 000 mAh nabije smartfón, tablet i športový náramok. Jej silnou stránkou sú dva veľké USB porty a k tomu ešte jeden USB-C port. Tým všetkým sa dajú zariadenia nabíjať. Na nabíjanie samotnej powerbanky môžete použiť starší microUSB port alebo aj rýchlejší USB-C. To vtedy, keď ju chcete nabiť technológiou Quick Charge 3.0.

Verte, je výhodné mať powerbanku, ktorá nielen rýchlo nabíja, ale sa aj rýchlo sama nabíja. Namiesto 8 hodín ju nabijete za približne tri hodiny. Maximálny výstupný výkon je 18 W na USB-C port. Je teda pripravená na najnovšie smartfóny a na rýchle nabíjanie tabletov. Je tenká, zmestí sa aj do zadného vrecka nohavíc.

Hliníkový rám vyzerá dobre, no na rozdiel od plastového je tu riziko poškriabania iných predmetov. Na všetkých výstupných portoch si dokáže prepnúť konfigurácie 5 V/3 A, 9 V/2 A a 12 V/1,5 A. To je záruka, že bude nabíjať takmer každé zariadenie jeho najvyššou možnou rýchlosťou.

Cena: 22,80 €

Zapožičal: www.kabel.sk

O autorovi

Máme radi najnovšie technológie a žijeme s nimi. Prinášame informácie o najnovších produktoch a technológiách priamo k vám, objektívne a ľudsky, pretože robíme to, čo nás baví. Sme energický tím plný odhodlania a veríme, že je s nami aj sranda. :)

Jeden komentár

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>