Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

ESET vydal kompletne prepracovaný a redizajnovaný rad bezpečnostných produktov pre firmy. Došlo k tomu na základe zistení z prieskumov, ktoré firma analyzovala a využila pri svojom vývoji. Kompletne nový firemný rad od ESETu je tak po extenzívnom dizajne, vývoji a testovaní k dispozícii celosvetovo pre firmy a organizácie.

Bezpečnostné riešenia od pre firmy poskytujú proaktívnu ochranu s minimálnym dopadom na infraštruktúru organizácie. Do nových produktov boli implementované aj nové vlastnosti ako Ochrana pred botnetmi, Exploit Blocker a Anti-Phishing.

ESET Remote Administrator

ESET Remote Administrator

Srdcom bezpečnostných riešení spoločnosti ESET pre firmy je ESET Remote Administrator. Táto konzola vzdialenej správy, ktorá sa môže nasadiť na rôzne operačné systémy, bola prerobená tak, aby zvýšila využiteľnosť a zabezpečenie a zároveň znížila celkové náklady na implementáciu a správu. Jej súčasťou je vstavaný systém správy úloh, ktorý umožňuje vykonávať úlohy automaticky na základe zaradenia používateľa do dynamických skupín. Nové používateľské rozhranie ESET biznis riešení zjednodušuje monitoring, konfiguráciu a kontrolu aktivít na sieti tak, aby bola organizácia chránená a vopred varovaná pred neželanými a škodlivými udalosťami.

Pozrite si aj video z predstavenia tohto produktu na výstave MWC.

Značky: