Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Ruku v ruke s tým, ako sa v posledných rokoch  zrýchľuje tempo zmien, sme v oblasti používania IT služieb veľmi často svedkami toho, že organizácie miesto nákupu produktu alebo riešenia  uprednostňujú jeho predplatné. Výhodami tohoto stále obľúbenejšieho prístupu, ktorý je v angličtině známy pod označením „as a service“, sú pre zákazníka menší záväzok, nižšie počiatočné výdaje a väčšia flexibilita.

Spoločnosť Zyxel túto možnosť ponúka u rastúceho počtu svojich služieb a produktov vrátane bezpečnostných zariadení. Ponuku predplatného sme v poslednej dobe rozšírili o ročné a trojročné predplatné pre IPSec VPN Client, pričom zákazníci si naviac môžu podľa svojej veľkosti vybrať variantu pre jednu, päť, desať alebo päťdesiat VPN.

Jednoduchšie riešenie

Doposiaľ bol produkt IPSec VPN Client k dispozícii iba formou časovo neobmedzenej licencie, za ktorú zákazník zaplatil jednorázovú platbu. Doterajšie riešenie síce na jednu stranu poskytovalo istotu, ale na druhú sa zákazníkovi investícia do licencie vrátila až po dlhšej dobe.

Nové časové predplatné od zákazníka taký záväzok nevyžaduje. Vzhľadom k prekotnému vývoju v oblasti kybernetickej bezpečnosti je evidentné, že zákazníkom nezostáva iná možnosť než ochranu svojej siete pravidelne upgradovať. V tejto súvislosti by sme všetkým organizáciám určite doporučili pravidelne hodnotiť zabezpečenie ich IT infraštruktúry a prípadne ho flexibilne upraviť.

Výsledok takého hodnotenia nepochybne potvrdí hodnotu a význam VPN. Produkt IPSec VPN Client znamená rýchly, spoľahlivý a praktický spôsob ochrany vzdialených pripojení do centrálnej siete. Hybridné pracovné modely, ako napr. práca na home office, sú tu zrejme navždy, a preto organizácie potrebujú riešenia, ako je IPSec VPN Client, ktoré poskytuje mimoriadne bezpečné a celkom súkromné pripojenie  vzdialených užívateľov do firemnej siete.

Viac možností na výber

Je dôležité poznamenať, že stále existuje možnosť si pre produkt IPSec VPN Client zakúpiť časovo neobmedzenú licenciu, ktorá pre mnohých zákazníkov môže byť tým najlepším riešením. Teraz naviac k tejto možnosti pridávame extra flexibilné riešenie v podobe ročného a trojročného predplatného, ktoré rozhodne stojí za zváženie, pokiaľ ste zákazníkom z radov koncových užívateľov a prechádzate na model „as a service“.

A pre našich obchodných partnerov nové predplatné môže byť vhodným odrazovým mostom, ako zákazníkom predstaviť a ponúknuť výhody riadených služieb a našej cloudovej platformy Nebula, ktorá stále častejšie tvorí základ ponuky poskytovateľov riadených služieb.

Značky: