Facebook dostáva tmavý režim: Zatiaľ iba v aplikácii Lite

2

Nám sa nová funkcia dosiaľ nezobrazila.

Portál Android Police informuje o sprístupňovaní tmavého režimu pre aplikáciu Facebook Lite. Sociálna sieť koncom minulého roka testovala túto funkciu aj vo svojej hlavnej aplikácii, vtedy išlo o obmedzený test pre úzku skupinu používateľov.

V prípade aplikácie Facebook Lite by mal byť tmavý režim dostupný širšiemu publiku, hoci, v našom prípade ešte funkcia nie je k dispozícii. Tmavý režim by sa mal zobraziť v bočnej ponuke, viď. priložený screenshot.

Podľa dostupných informácií sa tmavý režim zobrazuje od verzie aplikácie číslo 181. Aktuálne je v Obchode Play dostupná už verzia 185. Ak novú funkciu zatiaľ nemáte v ponuke, treba počkať, až ju Facebook sprístupní pre zvyšok krajín, resp. používateľov.

Časom sa tmavého režimu dočká aj primárna aplikácia Facebook či webové rozhranie, kde už takisto prebieha testovanie.

Facebook Lite tmavý režim

Facebook Lite tmavý režim. Zdroj: Android Police

App Store

Facebook Lite v Obchode Play

Zdroj: Android Police

Prečítajte si aj:

WhatsApp konečne dostal tmavý režim: Ako si ho aktivovať?

O autorovi

Mobilné zariadenia, aplikácie a hry pozorne sledujem od ich uvedenia na trh. Okrem toho sa zameriavam na operačné systémy, zaujímavé služby pre spotrebiteľov, najnovšie gadgety a trendy budúcnosti. Publikujem od roku 2006, sledovať ma môžete na Instagrame @rmnkdlc a kontaktovať na roman@touchit.sk

2 komentáre

Pridaj komentár