Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

OKI rozšírila A4 farebnú tlačiareň C332 o Wi-Fi rozhranie. Kompaktné a úsporné LED zariadenie nájde využitie predovšetkým v malých firmách a v domácich kanceláriách, hodí sa ideálne na tlač z terasy alebo z príjemnej letnej záhradnej kancelárie. OKI C332 prináša obojstrannú farebnú tlač s vysokým rozlíšením za dostupnú cenu.

Medzi hlavné prednosti úspornej LED tlačiarne OKI C332 patrí farebná tlač s pomocou technológie High Definition Color, vďaka ktorej majú vytlačené dokumenty profesionálny vzhľad. Potlačiť je možné papier od formátu A6 až po bannery s dĺžkou 1,3 metra, pričom zariadenie bez problémov zvláda papier až do gramáže 220 g/m2. OKI najnovšie dodáva aj praktické POS stojany na vytlačené bannery. Nespornou výhodou zariadenia je automatická obojstranná tlač, ktorá môže pomôcť znížiť spotrebu papiera zhruba o tretinu. Okrem Wi-Fi má tlačiareň k dispozícii aj USB a sieťový konektor. Mobilná tlač zo smartfónov a tabletov je možná vďaka podpore Google Cloud Print 2.0 a Apple AirPrint.

OKI C332 tlačí rýchlosťou 26 strán za minútu farebne a 30 strán čiernobielo, prvý výtlačok je k dispozícii za 9, resp. 8,5 sekundy. Tlačiareň je úsporná nielen pri tlači, v režime hlbokého spánku je jej spotreba pod 1,1 W. Tonery sú dostupné s nominálnou kapacitou 1 500 až 3 500 strán. Rozmery zariadenia sú 410 × 504 × 242 mm, hmotnosť je 22 kg. Zákazníci majú po registrácii nárok na trojročnú predĺženú záruku za podmienky používania originálneho spotrebného materiálu. Vďaka flexibilnému spracovaniu médií a vysokokvalitnému výstupu spolu s veľkou pamäťou je OKI C332 ideálna na tlač marketingových aj iných farebných dokumentov priamo vo firme.

Značky: