Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Slovenskí diváci môžu v období od 13. do 29. apríla tohto roku bezplatne sledovať prvotriedne filmy a napínavé seriály, ktoré sú vysielané na programe FilmBox Premium HD.

„Táto promo akcia umožní divákom ochutnať niektoré z najzaujímavejších titulov, ktoré obsahujú naše programové balíčky. Od televíznych seriálov ako je MLADÝ PÁPEŽ, po hollywoodske hity ako napríklad BEZ NOHAVÍC (Báječný Mike). Programová ponuka kanálu FilmBox Premium HD ponúka prvotriednu zábavu od ocenených filmárov a najznámejších producentov, “ hovorí Adrian Gumulák, obchodný zástupca FilmBox pre Českú a Slovenskú republiku.

Promo akcia programu FilmBox Premium HD bude v danom období na vybraných televíznych platformách prebiehať nielen na Slovensku, ale aj v Českej republike, Poľsku, Maďarsku, Rumunsku a Bulharsku. Medzi vybrané medzinárodne ocenené filmy, ktoré počas tohto obdobia budú môcť diváci sledovať, patrí napríklad dráma WRESTLER s Mickeym Rourkom v hlavnej úlohe, ktorá bola ocenené Zlatým glóbusom a nominovaná na Oscara, ďalej štýlový thriller SMRTEĽNÉ KLAMSTVÁ (Arbitráž) s Richardom Gereom v hlavnej úlohe, KRÁĽOVNÁ ovenčená Oscarom za najlepšie stvárnenú ženskú hlavnú úlohu pre Helen Mirren, a ďalšie tituly vrátane ZABI MA TRIKRÁT, COLOMBIANA, MIMOZEMSKÁ INVÁZIA alebo už spomínaný film BEZ NOHAVÍC, či seriál MLADÝ PÁPEŽ.

Ku koncu tejto dvojtýždňovej promo akcie sa na kanále FilmBox Premium HD odvysielajú prvé dva diely seriálu MLADÝ PÁPEŽ, jedného z najprovokatívnejších televíznych projektov poslednej doby. V hlavných úlohách strhujúceho, vizuálne podmanivého, vtipného a surreálneho seriálu excelujú na Oscara nominovaný Jude Law a Akadémiou ocenená Diane Keaton.

Vždy dva diely seriálu MLADÝ PÁPEŽ, ktoré budú vysielané za sebou, možno zhliadnuť každú sobotu od 21:00 hod, počnúc 28. aprílom, na kanále FilmBox Premium HD na Slovensku, v Českej republike, Poľsku, Maďarsku a Rumunsku, respektíve na FilmBox Extra na bulharskom trhu.

Značky: