Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Už od svojho vydania v roku 2016, objavujú milióny hráčov na Xbox One a počítačoch s Windows 10 svet Forza Horizon 3, najvyššie hodnotenej exkluzívnej hry pre Xbox One. S potešením preto oznamujeme, že od dnešného dňa si hráči na Xbox One X môžu stiahnuť vylepšenia pre túto konzolu úplne zdarma.

Forza Horizon 3 pre Xbox One X poháňa špičková technológia ForzaTech, ktorá je nielen srdcom série Forza, ale ktorá takisto pomohla Forza Motorsport 7 priniesť na Xbox One X preteky v natívnom 4K rozlíšení. Vylepšenia Forza Horizon 3 umožnia hráčom užiť si hru v natívnom 4K rozlíšení a okrem iného prinášajú aj priehrštie ďalších vizuálnych vylepšení ako kvalitnejšie odrazy na autách, vyššie rozlíšenie tieňov, väčšie detaily textúr ciest, ďalších povrchov krajiny a iné.

Vylepšenia pre Xbox One X si užijete nielen vo Forza Horizon 3, ale aj v oboch rozšíreniach Blizzard Mountain a Hot Wheels. Forza Horizon 3 so 4K vylepšeniami je vzrušujúcim mixom fantastickej hrateľnosti a špičkovej grafiky, či už sa budete preháňať austrálskym vnútrozemím za volantom obľúbeného off-roadu, alebo budovať zástupy fanúšikov krkolomnými kaskadérskymi kúskami v tropickom pralese.

 

Značky: