Gadgety CES 2017: Druhá generácia powerbanky CulCharge

1

Slovenský CulCharge zožal úspech s miniatúrnym káblom pre iOS zariadenia, ktorý je možné využiť na nabíjanie a prenos dát.

Minulý rok predstavil miniatúrnu powerbanku, ktorú môžete nosiť na kľúčenke. Veľkosť kapacity powerbanky však môže byť obmedzujúca, preto CulCharge na CES-e ukázal novinku s názvom CulCharge PowerBank 2:GO.

Tá ponúkne 2000 mAh batériu a podporu bezdrôtového nabíjania. Zakomponovanie tejto technológie uľahčí nabíjanie powerbanky, stačí ju položiť na bezdrôtovú nabíjačku, ktorá využíva štandard Qi.

CulCharge aktuálne zvažuje, či bude bezdrôtová nabíjačka priložená v základnom balení. Výrobca takisto finalizuje samotný produkt a dokončuje jeho dizajn.

Tento článok vyšiel aj v tlačenom januárovo-februárovom vydaní TOUCHIT č. 1-2/2017, preto sa niektoré skutočnosti uvedené v článku, môžu odlišovať oproti aktuálnemu dátumu publikovania.

Gadgety CES 2017: Na analógových smarthodinkách je už snímač tepu

O autorovi

Mobilné zariadenia, aplikácie, hry a konzoly pozorne sledujem od ich uvedenia na trh. Okrem toho sa špecializujem na operačné systémy, zaujímavé služby, najnovšie gadgety a trendy budúcnosti. Publikujem od roku 2006, kontaktovať ma môžete na roman@touchit.sk

Jeden komentár

  1. Pingback: Gadgety CES 2017: Meranie teploty teraz presnejšie | TOUCHIT

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>