Google bude zálohovať iPhony

0

Služba Google One mieri na iOS, no iCloudu nebude veľmi konkurovať.

Teda pokiaľ bude mať rovnaké možnosti, ako má táto služba na Androide. Vylepšenie tejto služby prichádza aj na Google Play a čoskoro by sa mala objaviť vynovená verzia aplikácie.

Tá by mala mať možnosť zálohy spravovať v tom zmysle, že budete môcť prechádzať ich obsah alebo ich odstraňovať. Zálohovanie uloží aj vaše SMS správy, no zatiaľ ani zďaleka nemá také možnosti, ako iCloud. Zálohovať jedno zariadenie a plne ho obnoviť aj s nastaveniami aplikácií je sen, ktorý sa len ťažko naplní.

Google One sa má v krátkom čase objaviť na App Store. Aké možnosti prinesie, zatiaľ nie je celkom známe. Predpokladáme ale, že bude môcť zálohovať fotky a videá ako aj kontakty a kalendárne udalosti. Systém iOS je totiž oproti Androidu uzatvorený a aplikácia sa k takmer žiadnym iným dátam zrejme nedostane.

Zdroj: Google

Prečítajte si aj:

Zálohujete cez Google One alebo priamo cez systém Android

Značky:

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné TOUCHIT v limitovanej edícii
s bezdrôtovými slúchadlami a rúškom.
Kliknite a zistite viac>>